News

Pohlídejte si slevové kupony na kuponyonline.cz

Ve většině internetových obchodů se dnes většina online prodejců snaží stávající i nové zákazníky si předcházet. Pokud se například zavážete, že budete odebírat od e-shopu jeho novinky (přihlásíte se do newsletteru), může vám z toho něco kápnout – nějaké jednorázové poukázky nebo slevové kupony. Pokud pro vás newsletter zajímavý nebude, jednoduchým kliknutím se z něj odhlásíte.

Můžete však zvolit také úplně jinou strategii, jak mít neustále přehled o kuponech na slevu a moci tak nakupovat zboží levněji. Stačí si slevové kupony pohlídat na kuponyonline.cz, a pak už si jen vybírat ty slevové kupony, o které budete mít zájem. Může jít například o slevový kupon Pilulka, slevový kupon Tescoma, slevový kupon Astratex, slevový kupon Elnino, slevový kupón Bibloo, Tchibo slevový kupón, slevový kupon Baťa, slevový kupon Kassa a další slevové kupony.

Jak se slevovým kupónem naložit, když už ho objevíte?

  • Ve spodní části kliknete na větu zobrazit slevový kupón.
  • Následně se vám ve speciálním okně zobrazí kód.
  • Kód slevového kuponu si zkopírujete a vložíte nebo opíšete do okénka pro zadávání slevy při platebním procesu na stránkách daného e-shopu.

Ano, tak jednoduché je to.

Co přesně vám slevový kupón, například Aqualand Moravia slevový kupón, říká?

  • Dozvíte se, jaká je hodnota slevy, jaké peníze z nákupu zpět dostanete.
  • Dále zjistíte, na jaký druh zboží můžete slevový kupon použít.
  • Důležitá pro vás bude také informace, za kolik nejméně musíte nakoupit, abyste mohli slevový kupon uplatnit.

Když už budete v některém z mnoha e-shopů nakupovat, klidně využijte chatovacího okénka a zeptejte se poradce na slevu. Některé e-shopy totiž mají často k dispozici jakési tajné slevové kupony, kterými vás v případě, že nejste rozhodnuti, chtějí k nákupu povzbudit. Takže do toho! Určitě znáte: líná huba, holé neštěstí.