News

Orientační systémy: Dejte o své firmě vědět veřejnosti

Viditelná reklama je efektivním způsobem, jak oslovit zákazníky. Využít můžete různých prostředků, přičemž jedním z oblíbených jsou orientační systémy. Grafické studio toho však nabízí mnohem více.

Výroba reklamy

Výroba reklamy by vždy měla být profesionální, od samotného grafického návrhu až po výrobu jednotlivých prvků. Proto se obraťte na profesionály. Plzeň je sídlem zkušených grafiků, kteří se v reklamě vyznají. Nabízí přitom komplexní služby, takže vše vyřídíte na jednom místě. To zaručuje, že prezentace vaší firmy bude dokonalá. Bez zbytečných chyb a se skvělou grafikou přizpůsobenou přesně vašim potřebám.

Grafické studio

Grafické studio pro vás zpracuje návrhy reklamy, ovšem i dalších věcí jako jsou tiskoviny, či třeba webové stránky. Prezentace firmy je komplexní a zaměřit se na všechny body může být složité. Ovšem profesionálové se o vše spolehlivě postarají, ať už jde o webovou prezentaci, velkoplošný tisk, tiskoviny, či třeba obalový design. Využít navíc můžete i nabídky vytvoření logotypu a celé corporate identity neboli firemního stylu. Vše spolu bude perfektně ladit a vaše firma získá svou image.

Orientační systémy

Reklamě v podobě billboardů, různých plakátů a podobně je často věnována velká pozornost. Ovšem neméně důležité jsou orientační systémy. Ty lze umístit do interiéru i exteriéru – jednoduše kamkoliv, kde chcete být vidět. Jde o navigační tabule, piktogramy, různé informační, orientační a dveřní štítky. Celá realizace navíc probíhá na klíč, od vizualizace v konkrétním prostoru a grafického návrhu až po výrobu a samotnou instalaci reklamy.

Forem reklamy je celá řada, správným výběrem dle potřeb vaší firmy tak můžete oslovit nové zákazníky. Ve veřejném prostoru tak budete vidět, což je efektivním způsobem propagace.

Leave a comment