News

Parkování na letišti už nemusí být noční můrou

Cestujete pravidelně do zahraničí a dáváte jednoznačně přednost letecké dopravě? Pak jistě víte, že je nejen bezpečná, časově flexibilní, ale i naprosto pohodlná. Ať už jedete na pracovní cestu nebo na dovolenou, rozhodně stojí za to, být po příjezdu fit. Jediným zádrhelem cestování letadlem bývá příjezd a odjezd z letiště, respektive vyřešit otázku, kde odstavit auto, kterým jste se k terminálu přiblížili.

Zaparkujte bez komplikací

Není žádným tajemstvím, že parkování na Ruzyni není zrovna ideální. Dá se říct, že bývá prvním i posledním stresujícím faktorem, se kterým se musí cestující vypořádat na začátku i na konci své cesty. Díky Smileparking ale nyní můžete parkovat na letišti Praha bez nejmenších komplikací. Už žádné marné hledání volného místečka, už žádné příjezdy s několikahodinovým předstihem nebo dokonce využívání taxi či složité MHD.

Smileparking je službou nové generace, která vám dá pocítit, že jste jejím váženým a důstojným klientem. Je to naprosto jednoduché. Přijeďte v pohodlí a bezpečí vlastního vozidla přímo na letiště. Do navigace si zadejte adresu Aviatická 1092/8, Praha 6 – Ruzyně. Při příjezdu do letištního areálu se držte v levém pruhu „Terminál 2 – přílety“ a zajeďte přes závoru na parkoviště EUROPORT (T1+T2). Po průjezdu závorou prosím otevřete ONLINE CHECK-IN a obdržíte instrukce, kde zaparkovat.

Co se děje autem, zatímco vy jste v letadle?

O další se již nemusíte starat. O vaše auto převezme péči profesionální řidič, který jej po vašem odletu přeparkuje na sekundární parkoviště. K dispozici jsou venkovní plochy i kryté garáže. Záleží jen na vás, který druh parkingu preferujete. Při příletu Vás bude auto opět čekat na letišti.

Cena na parkování na pražském letišti je díky Smileparking velmi příznivá. Za první den je účtována sazba 500 korun, za týden zaplatíte necelých 900 korun. Valet parking neboli odvoz a přistavení vozidla na letiště je zahrnut v ceně. Během doby, kdy budete sedět v letadle, vám mohou odborníci za úplatu vůz umýt zevnitř i zevně i vytepovat sedačky. Komplet čistící služby vás vyjdou na 1800 korun. Vaše auto bude jako ze škatulky.

Leave a comment