News

Proč podnikat formou franchisingu?

Franchising je forma podnikání s celosvětovou úspěšností. Jedná se o prověřený model, který prostě funguje. Co vám přinese jako podnikateli, ať už se rozhodnete pro Extériu Market či jinou síť?

Zázemí a jistota

První rok podnikání bývá nejtěžší. Musíme se prodírat směsicí zákonů, nařízení a povolení, abychom se svým snem mohli teprve začít. Pokud máme provozovnu, je to ještě složitější. Stále si hlídáme vše potřebné, ale nikdy nemáme jistotu, že jsme neudělali chybu. Franšíza nabízí jiný koncept. Od začátku je pro vás vše přichystané. Vy se tak jen chopíte vesla a můžete vyplout. Stále máte jistotu, že vám váš franšízor poskytne potřebné zázemí, informace a jistotu.

Rychlý růst

Jelikož se počátky vašeho podnikání nepohybují v nejistých vodách, ihned úspěšně plujete. Vidíte příležitosti, kterých dokážete využít. Navíc máte jistotu, že reprezentujete značku, která je již v očích veřejnosti známá a má dobré jméno. Nyní jste to vy, kdo je odpovědný za její další růst. Když se bude dařit vám, pokvete i váš franšízor. Vaše podnikání tak má jasný směr. Neřešíte počáteční neúspěchy, máte již svá esa v rukávu.

Dodávka i odběr

V případě franšízy je jisté, že máte mnohdy již přichystané i smlouvy na dodavatele zboží. Nemusíte se tak složitě pohybovat ve vodách, ve kterých se prozatím nevyznáte. A odběr? Již když svou prodejnu otevřete, lidé si k vám najdou cestu sami. Zázemí stabilní značky je tou nejlepší jistotou. Klienti navíc již dopředu vědí, jakou kvalitu od vás mohou očekávat.

Máte za kým zajít

S čímkoliv si nevíte rady, stále máte k dispozici tým lidí, kteří se o vás postarají. Máte tak možnost vyřešit všechny své podnikatelské otázky přímo se členy týmu. Nikdy nejste na případné změny na trhu sami.

Když se dáte na franšízu, nejste to vy, kdo musí sledovat aktuální trendy a nové technologie. Vše vám poskytne váš franšízor. Půjdete do toho i vy?

Leave a comment