News

Párty stany! Žádná správná akce se bez nich neobejde

Rádi se setkáváte se svými přáteli? Toužíte po nezapomenutelné akci i v nepříznivém počasí? Pokud ano, tak si do svého hledáčku zadejte párty stany. Tento praktický výrobek splní vaše očekávání ve všech směrech. Pojistěte svou společenskou událost a déšť, slunce, vítr a zvědaví sousedé vám nezkazí pohodičku či relax, pokud si potrpíte na samotu s lehátkem a knihou.  Párty stany využijete i pokud podnikáte. Pořádáte často firemní večírky nebo promo akce, tak ani ve vaší výbavě by stan neměl chybět. Variabilita párty stanů je obrovská, bude uspokojen i ten nejnáročnější zákazník.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany

Párty stany

Párty stany se prodávají v různém tvaru, velikosti a barevném provedení

Stany si můžete objednat v těchto velikostech –  3x3m, 3,5×3,5m, 3x4m, 3x9m, 4x4m, 4x6m, 6,5x9m, 6x8m a 4×8 m. Zaujměte hosty nejen pohoštěním, ale také komfortním prostředím. Zajisté ocení, že nejste závislí na aktuálním počasí a že jim nebude stékat déšť za krk a do pití.  Párty stany zvládnete rozložit a složit bez použití nářadí.  Pokrok nezaznamenáváme pouze ve vědě, ale také ve výrobcích. Pokud chcete pořádat svou párty ve velkém stylu, pořiďte si netradiční model, třeba šestihrannou pagodu, což je luxusní stan s vysokou špičkou. I zde se nemusíte trápit se stavbou stanu, snadné sestavení a možnost propojení s jinak tvarovanými párty stany.

Atraktivní párty stany vždy zaujmou

Párty stany ve vysoké kvalitě a za prima ceny nabízejí v internetovém obchodě t-zbozi.cz. Právem si tento eshop nese zlatou nálepku Heureka, ověřeno zákazníky. Párty stany jsou vyrobeny podle platných evropských norem a standardů, nemusíte se obávat rychlého poškození nebo nestability. Pokud ovšem upřednostníte nízkou cenu před kvalitou, tam se může stát, že vám párty stan při větším větru skončí na sousedově zahradě.

Mohly by se hodit recepty na párty chuťovky.