News

Plánujete výlet do Prahy? Pak se jistě hodí dobrý tip na ubytování

České město číslo jedna nabízí spoustu zajímavých památek, pořádnou porci zábavy a poučení v jednom balení, krásnou zeleň všude kolem a kulturní akce, jaké se konají jen v málo dalších evropských metropolích. Byla by určitě škoda neudělat si prodloužený víkend nebo nestrávit třeba týden letní dovolené zrovna v Praze. A když se vám podaří najít příjemné bydlení, kde se budete cítit doslova jako doma, o to víc si užijete každou chvíli volna…

Příjemný hostel je ideálním nejen pro cestující studenty

Za malý peníz a přitom pohodlně, to je prvotní účel hostelů. Nejde jistě o luxus jako v hotelích se čtyřmi hvězdičkami, ale svůj účel naprosto splní. Hostel Praha nabízí ekonomické bydlení, krátko i dlouhodobého charakteru, s výbornou dostupností MHD a každodenním pečlivým úklidem.

Ostraha, možnost stravování a internetová kavárna, co je hostům plně k dispozici. Stejně tak je samozřejmá úschova cenností v ceně ubytování. To už je jistě atraktivní nabídka nejen pro studenty VŠ, kteří se rozhodli během letní pauzy obdivovat krásy Prahy a jejího malebného okolí. Co začít třeba na Vyšehradě, kde se kdysi počala psát česká historie?

Práce nebo zábava, pro každého je tu něco…

Nezáleží na tom, jestli budete v Praze trávit dva dny dovolené nebo máte dohodnutou brigádu na celý měsíc dopředu a potřebujete jen mít kde přespat mezi náročnými směnami. Levné ubytování v Praze je k dispozici všem zájemcům, ať už Čechům nebo cizincům, mladším ročníkům nebo třeba také aktivním seniorům.

Kapacita v řádu stovek lůžek, restaurace s výtečným poledním menu i pro mlsné jazýčky, to je zkrátka atraktivní nabídka se vším všudy. Teď už si jen naplánovat, kam vyrazit v Praze jako první. A že těch možností je dost, od Lorety po Karlův most!