News

Plastikové modely nadchnou věčně mladé sběratele i vášnivé modeláře

Modeláři, kteří začínali se svým koníčkem v minulém tisíciletí, musí dnešní doba připadat jak z jiné planety. Papírové modely z ABC byly žádanou komoditou, po níž pátrali kluci i jejich tatínkové. Plastikové modely aut, letadel i celých vesnic, lepidla a jiné potřebné detaily se horko těžko sháněly ve sběratelských prodejnách a na burzách. Dnes je díky vyhlášenému e-shopu zjednodušená cesta za vysněnými modely určenými ke skládání.

Modely určené k lepení i sady modýlků pro sběratele

Nesestavené plastikové modely letadel, autíček, modely z kategorie kosmonautika, sci-fi, s vojenskou tématikou se dají sehnat v různých měřítcích v internetové prodejně RC Models. Kterému z modelářů scházejí barvy a lepidla, nemusí si zoufat. Veškeré potřeby pro modeláře jsou k dispozici v mnoha barevných variantách i materiálech. Plastové modely potěší profesionální modeláře, kteří se lepení věnují již desítky let a shánějí co nejsložitější sady, jež jim buď chybějí ve sbírce, nebo se s ním chtějí vytáhnout před podobně založenými kamarády. Laik i pokročilý začátečník si najdou v nabídce jednodušší modely, s nimiž bude radost pracovat a rozvíjet své schopnosti postupně.

Obchod RC Models není věnován pouze modelářům, které si své úlovky do sbírky chtějí vlastnoručně slepit. Existují již vyhotovené sady aut, vrtulníků, dinosaurů nebo vesmírné techniky, jež si najdou své místo na slunci a na poličkách v dětském pokojíčku nebo v odpočívárně věčně mladých mužů. Úplnost sortimentu je podtržena různými stavebnicemi, se kterými si budou rády hrát malé i odrostlejší děti a možná do dětských koutků přitáhnou i rozmrzelé či zaměstnané tatínky. Podpořte dětskou fantazii a zručnost sestavenými, respektive rozloženými plastikovými modely.