News

Lyžování ve Francii láká – neobjednávejte si dovolenou na poslední chvíli!

Nedočkaví nadšenci z řad snowboardistů a lyžařů, kteří nechtějí riskovat jistotu včasného a kvalitního sněhu na českých horách, jistě vědí, že můžou za zimními radovánkami vycestovat do Alp. Rakouské, italské, francouzské i švýcarské Alpy mají své kouzlo, byť každá země poskytuje jiné služby za různé ceny. Milovníci dobrého jídla a pití spojeného s uspokojivou zábavou na sněhové pokrývce pokaždé dávají přednost Franci.

Včasnou rezervací lyžování ve Francii ušetříte až desítky tisíc!

Záleží, jací lyžaři či snowboardisté jste, zda si libujete na upravených sjezdovkách nebo naopak preferujete jízdu ve volném terénu, případně zda cestujete s dětmi a chcete si užít spíše rodinnou než závodní a kamarádskou dovolenou. Není čas na hrdinství a je nejvyšší čas začít s objednávkami ještě dnes, pokud jste tak neučinili během slunných letních dní. Kategorie výběru jsou jednoduché: lokalita, cena, termín, počet osob včetně dětí a typ ubytování. Lyžování ve Francii nabírá na popularitě například ve střediscích Val d´Isere, Tignes, Les Ménuires, Val Thorens, Les 2 Alpes, Alpe d´Huez, Pra Loup, La Grave nebo La Rosiere.

Včasnou rezervací můžete v případě objednávky ubytování pro celou rodinu ušetřit až desítky tisíc, což se v často napjatém rodinném rozpočtu pokaždé počítá. Desetidenní lyžování ve Francii se kupříkladu dá pořídit za deset tisíc, což je částka, již můžete zaplatit za týden v českých horských střediscích. K dispozici jsou pro sportu chtivé zájemce již lednové termíny, ovšem dají se s časovou rezervou objednat březnové dovolené. Určitě už víte, kdy mají vaši potomci školní prázdniny, a tak se směle pusťte do výběru lyžařské lokality spolu s kamarády a dětmi, ať si je užijete v co nejhojnějším počtu.