News

Výroba her na míru vašim specifickým požadavkům

Vývoj a výroba her se v současnosti těší velké oblibě. Nechte si ke svým marketingovým či jiným podnikatelským účelům vyrobit hru, která vás svou kvalitou rozhodně nezklame. Bude nadčasová, s využitím moderních grafických i zvukových efektů. Svěřte tuto práci profesionálními animátorskému studiu Pavla Platila, na jehož webových stránkách naleznete samé kvalitní reference.

Výroba her pro počítače, mobilní zařízení i internet

Hry se dnes vyvíjí pro celou řadu platforem a je opravdu náročné držet krok s dobou. Nestárnoucí klasiku představují počítačové hry, které se stále nejčastěji vyvíjejí pro Windows, Mac nebo Steam. Počítačové hry kombinují znalosti a dovednosti z počítačové grafiky, animací a 3D modelování.

Díky využití pokrokových a inovativních technologii je pro profesionální studio hračka udělat takovou hru, která bude stoprocentně odpovídat vašim přáním a požadavkům. A pokud ji nedokážete přesně specifikovat? Výhodou je, že ji po celou dobu vývoje můžete pravidelně konzultovat a s nápady profesionálů pak dosáhnout očekávaného řešení.

Hry pro každého bez ohledu na věk a zájmy

Hry v počítačích, mobilních telefonech i na internetu jsou dnes již součástí našich životů. Výhodou je, že každý si občas něco zahraje. Pokud tedy výroba her má sloužit jako podklad pro marketingové účely, velmi pravděpodobně se osvědčí. Chcete to mít jen dobrý nápad, který samozřejmě můžete přímo napojit na své podnikání.

Animátorské studio Pavel Platil se dále soustředí na produkci počítačových animací, které v byznysu rovněž využijete, protože tato oblast zahrnuje například televizní spoty, 3D modelování, vizualizaci staveb či animované hudební videoklipy. Do jeho portfolia patří též interaktivní internetové projektové nebo projektová a investiční činnost.

Pro nabídku služeb neváhejte studio kontaktovat. Pro prohlédnutí referencí můžete využít i webovou stránku pavelplatil.cz.