News

Kongresová turistika v Beskydech jen kvete

Hotel Sepetná a penzion Sepetná je hojně navštěvovaný i firmami. Ubytování v Beskydech je velmi oblíbené. Zdejší místnosti je možné vybavit technikou podle požadavků. Zdejší prostory lze dobře větrat a sousedí s klidnými prostorami a průchody, které neruší. Je zde dobré osvětlení i dostatečné zastínění oken. Personál a nikdo jiný během jednání či školení neruší, neprochází skrze místnosti a personál zde pracuje jen při doplňování coffebreaků. Každá zdejší místnost má také k dispozici plátno a flipchart tabule s bílým povrchem. Ve všech místnostech je připojení na internet na WIFI , možnost pevným připojením i umístění flipových papírů. K dispozici je uzamčení i označení učeben během semináře. Recepce penzionu poskytuje služby kopírování a tisknutí.

Dřevjanka U Zbuja jako cíl mnoha turistů

Až si budete chtít se svým týmem odpočinout, zamiřte do výšek. Ve výšce 710 m n. m. totiž leží v horském sedle krásná a přímo kouzelná dřevěná chaloupka z roku 1836. Dodnes v ní praská dřevo v kachlových kamnech, čeká vás grog, pivo teče proudem a ze zdejších oken jsou vidět pasoucí se ovečky na louce. Největším turistickým magnetem je prostě v Beskydech Lysá hora, ale ti. Vystoupat až na tento velmi oblíbený vrchol je opravdu nádhera. Můžete ale vyrazit i do tradičních horských hospůdek ležících na jejím úpatí. A právě jednou z nich je Dřevjanka U Zbuja. Vychutnáte si místní halušky, bramborové borůvkové knedlíky či bramborové placičky s česnekem. Na stěnách visí dobové mapy a můžete si zde v zimě i půjčit boby a užít si s kolegy 2 km sjezd k hotelu Sepetná, kde boby vrátíte.

RelaxCentrum a sportovní vyžití

Dalším tipem na výlet je i okruh od hotelu Sepetná před Medvědí skálu. V blízkosti Zbuja začíná také na Albínově náměstí opravdu nádherná běžkařská stopa s názvem Lysohorská magistrála. RelaxCentrum Sepetná se můžete koupat v krytém nerezovém bazénu s 90 m dlouhým toboganem. V létě je zde i koupaliště Sluníčko s mnoha tobogany i hřišti na tenis či volejbal. Whirlpool, sauna a bowling jsou vám k dispozici. RelaxCentrum Sepetná je pouze 10 minut příjemné procházky od penzionu Sluníčko. Ubytování pod Lysou a Hotel Sepetná je hned vedle. Čekají vás bylinkové, rašelinové, bahenní i koupele z Mrtvého moře, rašelinové a minerální zábaly. Příznivcům odpočinku ocení širokou nabídku masáží, jako klasické, medové, konopné i exotické.