News

3 tipy bund, s nimiž letos na podzim budete stylová

Každá sezona s sebou nese nové módní kousky na pulty obchodů. Některé kousky jsou stylové, jiné jsou méně stylové, proto bychom měli vědět dřív, než se vydáme nakupovat, co vlastně aktuálně letí. Jestliže si jdete koupit novou bundu, s níž chcete udělat letos během podzimu dojem, nejdříve si přečtěte naše tipy, v nichž jsou obsažené ty nejvíce senzační kousky, jež nesmí v šatníku žádné ženy chybět.

Samozřejmě se setkáte v obchodech i s kousky, které jste možná viděli vloni. Pokud prodejna bundy vloni neprodala, bude je chtít prodat letos. Při takovém nakupování byste se rozhodně měli vyhnout péřovým bundám, které spíše rozšiřují, než nás dělají stylovými.

Vyhnout bychom se ale neměli následujícím kouskům, které jsou naprosto fantastické.

1) Bomber až po zadek

Jestli milujete klasické bombery, pak byste rozhodně měli mít doma i aktuální stylovou podobu této bundičky. Nyní jednoznačně vedou bombery s délkou až pod zadek. Jsou trochu praktičtější, než loňské kratší verze, protože nám chrání záda před nepříjemným chladným počasím. Ledviny jsou tak stále v teple.

Pokud navíc seženete tento bomber například s nášivkami na zádech, jednoznačně po něm sáhněte, protože nášivky jsou něco, co nyní taky letí, a je jedno, jestli je máte na batohu, na obuvi nebo třeba na džínech.

2) Džínové bundy s kožíškem

Letos opět vedou i džínové bundy, které jsou vystlány kožíškem. Letos jich však na pultech obchodů najdete mnohem více, dokonce i v trhané podobě. Dneska je najdete hojně nejen v dámském oddělení, ale tyto bundy učarují i mužům, kteří jich mají v nabídce také mnoho.

3) Bombery s kožíškem

Kožíšek se stal ale populární i u klasických bomberů. Bombery si tedy letos vážně podmanily podzimní, chladnější období. Bombery s kožíškem jsou většinou krátké verze, jak je běžně známe, kdy kožíšek vyčuhuje hlavně v podobě límečku.