News

Pomaturitní studium PELICAN 2019/2020

Léto v plném proudu, doba dovolených, sluníčka a nových dobrodružství. Na druhé straně se ovšem mohou objevit i méně příjemné aktivity. Sehnat si brigádu na financování všech svých volnočasových aktivit, a pro čerstvé maturanty taky důležité rozhodnutí –  co budu dělat od září?

Vydat se vstříc vysokoškolskému životu, začít etapu dospělého života v nové práci nebo si prodloužit svá školní léta, zvolit pomaturitní studium jazyků, a i nadále čerpat výhody statusu studenta?

Pokud si stále nejsi jistý, kterým směrem by se měl Tvůj život ubírat, máme pro Tebe skvělé řešení. Tím je naše pomaturitní studium angličtiny, němčiny a dalších jazyků v naší brněnské jazykovce PELICAN sídlící přímo v centru.

Jak již bylo řečeno, v nabídce našich jazyků nenajdeš pouze angličtinu a němčinu, ale třeba taky francouzštinu, španělštinu nebo ruštinu. Je jen na Tobě, který jazyk si za školní rok zdokonalíš až o 2 úrovně, za současného čerpání mnoha dalších výhod.

O zábavu je postaráno!

Toho, že by Tě pomaturitní jazykový kurz s PELICANem nebavil, se opravdu nemusíš bát. V rámci školního roku pro studenty připravujeme několik večírků, jako je uvítací, vánoční a závěrečný.

Večírky jsou skvělou příležitostí, jak prolomit ledy a poznat své nové spolužáky. O zábavu bude opravdu postaráno!

Těšit se můžeš i na množství jiných aktivit, jako je již naše typické zimní kino (promítání cizojazyčných filmů s kupou popcornu), společné výlety a soutěže! Pořádáme také různé dobročinné akce, do kterých se můžeš zapojit, jako ne například sběr odpadků nebo darování krve.

Výhody studentského života

Pokud jsi čerstvým absolventem střední školy, můžeš díky našemu kurzu pomaturitní studium němčiny, angličtiny a dalších jazyků i nadále využívat výhod studenta. Stačí, když nám doneseš Tvé maturitní vysvědčení – a pokud jsi nebyl úspěšný v květnu, klidně nám bude vysvědčení stačit až po druhém úspěšném pokusu v září.

Navíc v naší Jazykové škole PELICAN dostaneš zdarma kartičku ISIC, díky které můžeš čerpat spoustu zajímavých studentských slev a výhod.

Studuj druhý jazyk zdarma – i s kamarádem

Při přihlášení k pomaturitnímu studium získáš jednu další velkou výhodu. Jelikož víme, jak jsou jazyky v dnešní době důležité, získává od nás každý student automaticky možnost studovat kurz druhého jazyka po celý školní rok zcela zdarma.

Ať už to bude kurz angličtiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny, němčiny nebo třeba ruštiny, připravili jsme ještě jednu novinku. V rámci motivace si každý náš student do tohoto kurzu může přivést zdarma taky kamaráda nebo rodinného příslušníka. Ve dvou se to lépe táhne!

Přihlas se ještě dnes

Výuka je v samotném centru Brna, a tak můžeš kdykoliv po výuce vyrazit vstříc brněnskému životu. Výuka probíhá každý den v čtyřhodinovém bloku, můžeš proto stihnout i další množství aktivit, včetně třeba právě brigády, to abys ten brněnský život mimo školu měl z čeho financovat.

Podívej se na našich stránkách na často kladené otázky, a pokud budeš mít nějaké další, neváhej nám napsat, nebo se za námi zastav v centru Brna přímo v kanceláři na Lidické 9.

Moc rádi Tě uvidíme!

Tvůj PELICAN