News

Půdní schody Fakro pro pohodlný a bezpečný přístup

Půdní prostory jsou dnes běžnou částí rodinných domů, protože se jedná o jeden ze způsobů, jak získat místo navíc, které lze využít na uložení momentálně nepotřebných věcí, co je vám však líto vyhodit. Na rozdíl od podsklepení ale půda vychází výrazně levněji. Rozdíl může být i ve stovkách tisíc korun. Jako přístup na půdu doporučujeme zvolit půdní schody Fakro, které jsou známkou špičkové kvality.

Jak si vybrat půdní schody Fakro

Nevíte, jak vybrat ty správné půdní schody? Pak pro vás máme pár tipů, kterými se můžete při nákupu řídit. Nejprve musíte mít připravený stavební otvor, nebo alespoň znát jeho rozměry. Bez něj žádné schody nekoupíte, protože by nemusely správně pasovat. Nejpoužívanější jsou stavební otvory v obdélníkových rozměrech, například 120 nebo 140 na 70 cm.

Dále je potřeba vybrat správnou velikost rámu u půdních schodů, která se odvíjí od tloušťky stropu a tedy i izolace. Rozhodující je též výška místnosti. Při správných rozměrech se totiž vyhnete tomu, že budete muset schody jakkoliv sami upravovat. Mnohdy přebývá jen pár centimetrů. Ty vám však přidělají velké starosti.

V obchodě milpe.cz na vás čekají skládací, stahovací i vysouvací půdní schody Fakro špičkové kvality. Oblíbené jsou též zateplené schody, schody s kovovým žebříkem nebo v protipožárním řešení. Vedle kovového žebříku se nabízí i žebřík dřevěný. Každý z nich má jiné vlastnosti a schody se od sebe liší samozřejmě i designem. V e-shopu milpe.cz dále seženete také různé kvalitní příslušenství.

Sáhněte po výhodném řešení

Půdní schody Fakro vás mohou vyjít velmi levně. Pořídíte je již za cenu kolem 3 000 Kč. Tyto schody jsou velmi jednoduché, lze je však dovybavit kvalitním příslušenstvím z obchodu milpe.cz. Jejich součástí je i jednoduchý poklop, za který se schody schovají a nijak nenarušují vzhled místnosti. Za doporučení stojí i varianta s termoizolačním poklopem, která je sice dražší, pomáhá vám však doma šetřit energii.