News

Samolepky na auto jsou neobyčejné

Milujete originalitu? Je pro vás váš vůz vším a berete ho jako součást své rodiny? Staráte se pečlivě o každý záhyb auta a libujete si v jedinečnosti a odlišnosti od ostatních? V tom případě je ten správný čas na to, vyzdobit svého motorového oře něčím neobyčejným a přesto dokonalým. Jedná se o samolepky na auto, které vašemu vozu doslova a do písmene vdechnou nový život. Vybírat můžete z celé řady specifických designů, které osloví i ty, kteří neholdují tuningovým úpravám vozu.

Kvalita za rozumnou cenu

Přesně takto by se dalo hovořit o efektivních polepech na auto, které nabízíme. Jejich osobitost a smysl pro detail, vás rozhodně zaskočí v tom dobrém slova smyslu. Vybírat můžete ze skvělých rychlých pruhů, které vašemu vozu dodají šmrnc a podobu závodního bouráku, anebo si můžete zvolit jemnější ale rozhodně ne obyčejnou variantu barevných či černobílých prvků, které váš vůz učiní jedinečným. To vše od nás získáte za velmi příznivou cenu, která ovšem zaručuje kvalitu zakoupených výrobků. Dlouhá životnost a kvalita je tak zaručena.

Jakou mají autopolepy životnost?

Pokud se obáváte toho, že vám samolepky na auto upadnou či se smyjí prvním deštěm, jste na omylu. Tyto speciální fólie drží na svém místě po neuvěřitelných pět let od jejich aplikace. Jednotlivé kusy vyrábíme na speciálním řezacím plotru, který pracuje jen s těmi nejkvalitnějšími fóliemi značky ORACAL, 3M anebo AVERY. Pokud ovšem budete mít zálusk na ještě kvalitnější typy fólií, můžeme vám nabídnout z našeho sortimentu i ty, které se pyšní životností až neuvěřitelných 6-8 let či dokonce 8-10 let. Tyto typy máme rovněž v našem sortimentu a naši zákazníci si jeho nemohou vynachválit. Ucelené řady autopolepů i jednotlivé rozměry jsou v tomto případě rovněž samozřejmostí.

Manipulaci zvládne každý

Hovoříme-li o manipulaci s jednotlivými polepy, pomocí návodů, který je součástí balení, ji zvládne opravdu každý. Snadná manipulovatelnost je tak dalším plusem, který můžeme těmto skvostům přiřadit. Kromě jiného se rovněž i postaráme o to, aby objednané zboží bylo dopraveno do jakéhokoliv koutu České i Slovenské republiky. Jednodušší již to opravdu být nemůže, nemyslíte?