News

Správná geometrie kol umožní komfortnější jízdu

Každý autoservis má své stále služby, ale pak také takové služby, které nejsou zase až tak obvyklé. Vyzkoušejte proto i vy všechno, co tento dodavatel nabízí. Jedná se samozřejmě také o to, že jsou poskytovány služby jako třeba sbíhavost kol, test brzd a podobně, ale také něco, čemu se říká geometrie kol. Rozumíte této problematice i vy? Pokud ne, tak jste narazili na toho nejlepšího dodavatele, který vám s 3d geometrií pomůže. Měření probíhá pomocí John Bean, která je velice moderní technologií na trhu v poslední době, takže i vy uvidíte, že tento dodavatel jde skutečně s dobou. Tato technologie používá princip trojrozměrného měření. Před vozidlem, a to vlevo a vpravo jsou umístěna infračervená světýlka, která se odrážejí od desek zrcadel. Díky vestavěné kameře je vše snadné a rychlé a hlavně tím pádem je 3d geometrie velmi precizní službou.

Proč koupit použité pneumatiky právě na Praze 10?

Existuje celá řada důvodů, proč byste měli koupit pneumatiky právě u dodavatele, který se představuje na internetovém portálu pneu-novak.cz. Problematika použitých pneu je velice specifická a člověk často váhá, zda pořídit použité pneu, anebo zvolit nové. Asi záleží i na tom, jaké máte předchozí osobní zkušenosti, ale pokud zvolíte právě pneu servis Praha 10, tak určitě neuděláte chybu. Právě tento pneuservis Praha má skaldem tisíce různých druhů a velikostí pneumatik, takže si skutečně vybere každý. Dále je také třeba zmínit, že záruka na použité pneumatiky je stejná jako na nové, takže kdo by toho nevyužil.

Seřízení sbíhavosti kol

Další velmi oblíbenou službou je samozřejmě také seřízení sbíhavosti kol. Tato služba je také velice vyhledávaná, ale ne každý servis ji nabízí, tak toho využijte i vy a uvidíte, že i toto pro vás váš dodavatel zajistí. Seřízení sbíhavosti kol je jedním z parametrů geometrie nápravy a je velice podstatnou součástí správného a pohodlného řízení vozu.