News

Vzhůru do nebes vlastními silami

Letadlem nebo vrtulníkem v roli pilota? Ano, je možné si vyzkoušet nečekané. Vyhlidkove lety vám to umožní.

Nemusí to být jen letadlo

Vyhlídkové lety letadlem jsou již známé. Ale co vyhlídkové lety vrtulníkem? Proletíte se typem Robinson R44, který je čtyřmístný. Před odstartováním projdete „rychlokurzem“, kde se seznámíte se všemi informacemi – předletová příprava, ovládání vrtulníku a také nenadálé situace, které by mohly nastat.

Blíží se čas dovolené

Přemýšlíte nad netradiční a zajímavou dovolenou? Vyhlídkový let zní skvěle, co myslíte? Ale to je jen na hodinu a kus. Říkáte si. Ale nemusí! Zkuste vybrat let letadlem do Chorvatska! Jde o báječný výlet soukromým letadlem, který můžete buď vnímat jako vyhlídkový let nebo můžete letadlo řídit. Výběr je jen na vás!

Lítat ale můžete i po České republice. Vyhlídkové lety Brno vás zavedou na místa jako je propast Macocha. Mezi ty opravdu zajímavé patří romantický výlet pro dva, pro zamilované se sklenkou šampaňského nebo báječný noční let nad Brnem. Vyhlídkové lety Praha vám nabízí jedinečný pohled na matičku Prahu z vrchu. Poznáte, která část je která? Kromě toho si můžete vybrat vyhlídkové lety vrtulníkem nad Prahou. Další mohou potěšit vyhlídkové lety Mladá Boleslav nebo vyhlídkové lety Hosín.

Všechny tyto starty začínají na více než dvanácti letištích z celé České republiky. Letiště Vrchlabí vyhlídkové lety taky snadno zajistí.

Role pilota připravena pro vás

Co vás čeká? Vžijte se do pozice pilota letadla nebo vrtulníku. Na začátku projdete předletovou přípravou, vše pořádně zkontrolujete, nastavíte palubní přístroje a budete přítomni při komunikaci s řídící věží. Přistanete na 3 letištích v průběhu trasy v případě vyřazení funkčnosti motoru letadla a bude to jen na vás, jak si poradíte v takovéto situaci. Řídit budete skutečné letadlo, ne simulátor!

Darujte tento nevšední zážitek třeba vašemu partnerovi. Dárkový poukaz na vyhlídkový let je úžasný nápad!