News

Unikátní Beer Warehouse? Navštivte ho v Liberci

Podnik Beer Warehouse patří mezi ty tradiční v Libereckém kraji. Jestliže vás láká návštěva samotného Liberce, určitě ho můžeme doporučit, protože zde se zavděčí úplně každému. Na výběr máte mezi hudebním barem a restaurací. V music baru si vychutnáte koncert svého oblíbeného interpreta, zazpíváte si či zatancujete. V restauraci si zase užijete pohodový oběd či večeři se svým partnerem/s partnerkou, s přáteli nebo s celou svou rodinou. Zvány jsou i malé děti. O level výše hudební bar i restauraci posouvá kvalitní domácí pivo, které si zde sami vyrábějí.

Beer Warehouse Liberec potěší vaše chuťové pohárky

V restauraci Beer Warehouse Liberec vaří pouze z kvalitních surovin. Připravte se tedy na ten nejlepší gurmánský zážitek a na návštěvu zde si vyhraďte dostatek času. Je pro vás připraven pestrý jídelní lístek se stálou i se sezónní nabídkou. Tu tvoří také pivo z vlastního pivovaru, který funguje sice teprve od dubna 2018, točí však vynikající pivo dle tradičních receptur, co stojí zato ochutnat. Na své si zde tedy přijde úplně každý. Zatímco svým dětem objednáte vynikající domácí limonádu, vy se budete moci těšit ze sklenky lahodného zlatavého moku.

Pivovar Liberec vám natočí to nejlepší pivo

Pivovar Liberec Beer Warehouse nabízí několik druhů piva. U zákazníků se největší oblibě těší klasika v podobě světlé ležácké 11° a dále pak polotmavé pivo 12°. Jestliže chcete ochutnat i něco nového nebo vás lákají exotičtější chutě a vůně, tak určitě doporučujeme populární pivo ALE a IPA, rovněž z těch nejlepších surovin. Na tradiční česká piva se využívá výhradně český chmel. U dalších speciálních příchutí se zde však nebojí experimentovat a vy se tak můžete těšit na pivo neobyčejného rázu. Pivovar je samozřejmě moderně zařízený a přináší zajímavé oživení do centra Liberce.