News

Úsměv je naší vizitkou. Jak na to, aby byl dokonalý?

Pro některá povolání je krásný úsměv velmi důležitý. Hodit se může i v běžném životě pro podporu sebevědomí a dobrého pocitu. Aby byl úsměv krásný, je potřeba mít zdravé, rovné a bílé zuby. Ne každý má tento dar již od přírody, ale naštěstí existují způsoby, jak si k dokonalému úsměvu dopomoci.

Dokonalé zakrytí nedostatků

Lehce křivé zuby, odštípnutý kousek, mezera mezi předními zuby a podobné drobné nedostatky je možné citlivě zakrýt s pomocí zubních korunek či fazet, které budou k nerozpoznání od vašich vlastních zubů. Jde o metodu označovanou jako smile-lifting, kterou využívají mimo jiné i slavné hollywoodské hvězdy. V rámci moderního přístupu se kombinuje dokonalá přesnost robotického systému CEREC® s precizností zubního technika. Výsledkem je krásný úsměv, u kterého nikdo nepozná, že je vylepšený.

Zářivě bílý úsměv

Dalším z předpokladů pro dokonalý úsměv je zabarvení skloviny. Vlivem působení látek z konzumované potravy a nápojů v kombinaci s přirozeným prostředím ústní dutiny se zuby zabarvují do žlutých odstínů. Pro navrácení zdravé a krásné bělosti je možné využít ordinační bělení plazmovou lampou ZOOM 3®. Metoda je založena na aplikaci speciálního bělícího gelu a následném vystavení UV záření z bělící lampy. Ošetření je možné několikrát opakovat do doby, než bude dosaženo požadovaného odstínu. Bělení zubů v domácích podmínkách probíhá s pomocí speciálně vyrobeného nosiče podle tvaru zubů, do kterých se umisťuje bělící gel.

Vybírejte si kvalitní profesionální péči

Vždy, když se rozhodnete podstoupit ošetření s cílem vylepšit vzhled a zdraví svých zubů, je důležité vybrat si co možná největší kvalitu poskytovaných služeb. Předem si zjistěte, jestli vámi vybraná klinika splňuje náročné požadavky na zajištění nejmodernější péče. Vhodným příkladem je například stomatologická klinika Mediestetik, kde se kombinují nejnovější postupy s profesionální péčí odborníků. Pro největší úspěchy při péči o své zuby nezapomínejte také na prevenci, kam patří i pravidelné prohlídky u zubního specialisty.