News

Vyhlídkový let vrtulníkem

Let vrtulníkem

Vždy Vás lákal pohled z ptačí perspektivy? Okamžitě zvedáte oči vzhůru, jakmile slyšíte letící vrtulník nad Vaší hlavou? Hledáte adrenalinový zážitek pro sebe, nebo pro své blízké? Tak právě pro Vás nabízíme zážitkový let ve vrtulníku!

Co můžete očekávat?

Vrtulník je jedinečný stroj, který nabízí spoustu možností. Oproti klasickému letadlu, které se musí stále pohybovat dopřednou rychlostí, můžete ve vrtulníku jen tak viset nad zemí a v klidu se kochat krajinou, či památkami pod Vámi. Let může probíhat velmi klidně, pokud nejste příznivci velkého adrenalinu, ale zároveň chcete vidět naši krajinu z nevšedního pohledu. Vrtulník však hlavně nabízí neuvěřitelnou manévrovatelnost a flexibilitu. Odstartovat a přistát můžete téměř na jakékoliv menší ploše, nepotřebujete žádnou dlouhou dráhu, proto se vrtulníky používají i jako tzv. aerotaxi, kdy Vás velmi rychle a přesně tento úžasný stroj doveze na místo určení, aniž byste museli čekat v dlouhých kolonách. Kdo chce zažít adrenalin, tak nepřijde rozhodně zkrátka!

Let vrtulníkem

Vrtulníky nabízejí oproti klidnému a něžnému poletování, také pořádnou jízdu. Oproti letadlu můžete s vrtulníkem couvat, létat bokem a točit ostré zatáčky na velmi malém prostoru. Ptáte se na rychlost? Náš vrtulník Robinson R44 dosahuje maximální rychlosti až 240 km/h!

Jakým vrtulníkem poletím?

Můžete se těšit na lehký čtyřmístný civilní vrtulník Robinson R44který Vám ukáže, že není rozhodně žádné ořezávátko. Tento stroj je legenda mezi vrtulníky v civilní sféře. V rukou našeho zkušeného pilota bude vrtulník předveden v několika režimech letu, aby zážitek byl co největší. Připravte se na okouzlující stroj, který učaroval mnoha lidem a sami se po zážitkovém letu přihlásili do výcviku.

Neváhejte a pojďte si vyzkoušet pohyb v trojrozměrném prostoru!