News

Výměna autoskel

Ráno pospícháte do práce, vyběhnete na poslední chvilku a co se nestane, Vaše vozidlo je vykradené, a ještě ke všemu rozbité boční okénko. To bude zase den! Co s tím a jak celou záležitost s okýnkem vyřešit, a to nemluvě o tom, že máte z minulého týdne prasklé čelní sklo od kamínku.

Nezoufejte, naštěstí se najdou profesionálové, kteří se bez obav o Vaše výhledová skla postarají. Zhodnotí, za jakých podmínek bude provedena výměna bočního skla a zda čelní sklo bude stačit pouze opravit. Takovým vhodným profesionálem je například autosklo Praha. Zde se velmi dobře postarají o všechny výhledová skla a vyřeší za Vás i případnou pojistnou událost s pojišťovnou, což ušetří spousty Vašeho času a zdlouhavého papírování.

Výměna autoskel od – Autosklo Praha JR 

Pokud bude opravdu nutná výměna autoskel, a to kvůli poškození skla po vloupání, po nehodě vozidla nebo z jakéhokoli jiného důvodu nebojte, profesionální práce techniků je velmi rychlá a svědomitá. Velkou výhodou je také nonstop služba a mobilní opravna autoskel, která působí po celé ČR. Prostě jen zvednete telefon, zavoláte, popíšete situaci a domluvíte se na dalším postupu. Pokud to bude možné mobilní opravna přijede a Váš problém hned vyřeší. Při výměně poškozeného skla se použije kvalitní struna na vyříznutí, sklo se vyndá, rám očistí a znovu se nalepí nové totožné sklo. Výměny probíhají většinou zdarma z připojištění výhledových skel nebo z povinného ručení viníka. Je paráda, když za Vás problém někdo vyřeší, a ještě za to nic neplatíte.

Oprava autoskel od Autosklo Praha

Provádí se zde i oprava autoskel a pro vysokou profesionalitu techniků je velmi kvalitní. Používají se ty nejlepší možné doporučené postupy k opravě autoskel a v neposlední řadě kvalitní a odpovídající materiál. Opravu autoskla lze provést jen v případě malé prasklinky a pouze za předpokladu, že nezasahuje do zorného pole řidiče. 

Výměna či oprava skel na vozidle už nebude Vaším strašákem.