News

Wifi kamera se postará o babičku a pohlídá i děti

Víceúčelové využití, elegantní design, možnost nastavení přesně na míru aktuálním potřebám. Nejen z pohádek jistě známe příběhy, kdy důvěřivý člověk otevřel dveře a byl vzápětí oloupen nebo zraněn. Bude lepší, když osaměle žijící babičku nebo doma čekající malé děti, ochráníme ještě jinak než jen klasickým dveřním zámkem. Bohužel, zloději jsou stále drzejší a základní ochranu se jim povede brzy prolomit. Pokud je ale bezpečnostní systém skutečně propracovaný, nemáte se čeho obávat, ani kdybyste mohli své rodiče navštívit kvůli velkému pracovnímu vytížení třeba jen o víkendech. 

Efektivní zabezpečení nejen pro malé bytové jednotky

Velkou výhodou jistě je, že wifi kamera se dá využít prakticky kdekoliv – uplatní se u dveří garsonky, ale také rodinného domku. V pravém slova smyslu jde o skrytou kameru, která zaznamenává každý pohyb a v případě potřeby nahrává do paměti krátký videozáznam. Ten pak poslouží vyšetřovatelům jako spolehlivé vodítko a pomůže co nejdříve dopadnout pachatele. Kamera kromě toho spolupracuje i s dalšími elektrozařízeními, během okamžiku pošle zprávu o aktuálním vývoji situace na váš email nebo telefon. Když nejste doma nebo je naopak v bytě někdo snadno zranitelný, můžete pak být v naprostém klidu. A nemusíte hlídat vždy jen vchodové dveře, možností využití je více – pergola, pozemek kolem domu a tak podobně.

Buďte vždy o krok vpřed, zloději nikdy nespí

Ptáte se, jak zabezpečit dům? Kamerový systém je základním prvkem, bez kterého se snad žádný bezpečnostní mechanismus dlouhodobě neobejde. Tedy, pokud má být opravdu funkční. Krátký videozáznam stačí, máte v rukou důkazy, které se pečlivě ukládají na vloženou SD kartu. Detektor pohybu se nikdy nesplete, i kdyby měl devětkrát vyfotit toulavého psa, podesáté už to může být obličej nějakého záškodníka.  

Neorientujete se v sortimentu wifi kamer? Potom se můžete s důvěrou obrátit na odborníky z eshopu cel-tec.cz