News

Digitální vymoženosti se stávají každým dnem oblíbenější

Určitě jste zaregistrovali, že žijeme v moderní době, která s sebou nese i jisté vymoženosti a technologie. Dlouhou dobu řada lidí bojovala proti technologiím a domnívala se, že nás jen okrádají o čas a že jsou proti nám, že jsou nám jen na škodu. Jenže pravdou je, že moderní technologie a vymoženosti nejsou na škodu, jsou naopak ku prospěchu. Vezměme si zejména digitální panely a digitální úřední desky, které přináší jen pozitivní reakce. 

Obě zmiňované technologie najdou bezesporu své využití, a to jak v obcích a městech, tak ve firmách ve službách, v hotelích, restauracích, také v muzeích. Možná jste však doposud o jednotlivých technologiích nevěděli nebo jste je nezaregistrovali. Představme si je proto v plné jejich kráse a síle. 

O digitálních úředních deskách

Digitální úřední desky jsou něco, co by neměla postrádat žádná obec, respektive žádné město. Plně nahrazují klasické úřední desky, jsou jakousi inovací klasických úředních desek. Zatímco tradiční úřední desky postavené z rámů a skel nabízí jen omezený prostor pro sdílení informací a sdělování aktualit, digitální úřední desky poskytují neomezený prostor pro sdílení všeho podstatného. Starostové a primátoři měst tak mohou sdílet skutečně cokoli, co si usmyslí, nezávisle na tom, co je důležitější a méně důležité. Občané tak mohou být zavčasu informováni o svozu odpadu, o sběru papíru nebo třeba o blížícím se očkování psů. 

Kromě aktualit je možné sdílet informace o počasí, samozřejmě také turistické cíle, dokonce lze nasdílet i obecní zpravodaj v elektronické podobě. 

O digitálních panelech

Další vymožeností jsou digitální panely, které jsou zase inovací klasických roll-up bannerů, reklamních tabulí a informačních cedulí. Podle mnohých odborníků jsou trendem letošního roku, který využijeme nejen na konferencích a veletrzích, ale především v obcích, městech, u lékařů, také v muzeích či podobně.