News

Podzimní móda 2018 – co bude letos IN?

Móda neustále rotuje a s drobnými změnami se vrací. Letošní podzim budou nejvíce IN modely ze 70. a 80. let. Patří sem tedy legíny, mrkváče, ramenní vycpávky a neonové barvy. Ovšem hlavní barvou tohoto podzimu bude oranžová, která se skvěle hodí k barvám spadaného listí. Oranžová k podzimu zkrátka patří. K dalším barvám patří hnědá, starorůžová, fuchsiová, fialová, žlutá, khaki, camel, candy pink či švestková. Těšit se můžete na svetry s obrázky, kožené bundy, třásně, kovbojskou módu, zvířecí potisk, kostku i květiny.

Kůže

Kůže jako přírodní materiál je příjemná na dotyk, má luxusní vzhled a zahřeje, což se v chladných podzimních dnech hodí. Pokud se vám při slově kůže vybaví pouze bunda nebo italská kožená kabelka, pak je to málo…letos můžete na sebe natáhnout i koženou sukni či kalhoty a vyrazit v celokoženém outfitu.

Nejžádanější vzory

Letos budou nejvíc žádané květiny, přestože léto je pryč. Květinové vzory byly součástí módy 1970, tudíž se není čemu divit. Stejně tak oblíbené budou i zvířecí vzory gepard, tygr, zebra a další. Divočinou se nechala zlákat i Victoria Beckham. Vedle květin a zvířecích vzorů pak budete vídat kostkované vzory, kdy jsou letošní modely vypůjčené ze 70. let obohocané vycpávkami a ideálně ve velikosti over-sized.

Třásně

I třásně jsou znakem sedmdesátek. Nečekejte však otrhaný vzhled, ale spíš naopak elegantní podání obohacené třpytivou kombinací, zůstat však můžete u decentního zdobení. Třásně mohou být součástí svrchníku, kalhot, ale i módního doplňku, jako jsou kožené kabelky či obuv.

Obuv

Obuv k podzimnímu outfitu ze 70. let by pochopitelně měla ladit a nevybočovat z řady. Tudíž i zde se můžete těšit na znaky, jako jsou vysoké podrážky, hranatá špička, zvířecí potisky, kovbojské boty, kožené kozačky na podpatku a další trendy sedmdesátých let. I další doplňky, jako jsou kabelky, opasky, deštíky by měly ladit a navzájem se doplňovat.