News

Twisto Platba nabízí mimo jiné odloženou platbu

Ani bankovnictví se nevyhýbá bezpočet novinek a moderních produktů, a člověk tak leckdy tápe a nedokáže se rozhodnout. Stejně tomu může být i u Twisto karty – pak je rozhodně užitečné se poptat anebo nahlédnout na internet na Twisto recenze a poučit se, co to vlastně platba Twisto je.

Je to ideální příležitost posunout se zas o kousek dál. Twistem můžete platit v jakýchkoli obchodech, zaplatit třeba večeři a samozřejmě i na e-shopu. Platba Twisto ovšem nabízí i takovou novinku, jako je platba faktur a složenek, a to jednoduše tak, že je vyfotíte a pomocí mobilní aplikace nebo e-mailem odešlete ke zpracování. Twisto zkušenosti naznačují, že právě tuto možnost velmi snadného provedení platby si uživatelé karty ohromně pochvalují.

Twisto registrace je velice jednoduchá a žádné hlubší znalosti nejsou potřeba. Navíc se při první registraci nabízejí i všemožné bonusy, což u běžných platebních karet většinou nedostanete. Pokud realizujete zahraniční platbu, získáte díky twistu ten nejvýhodnější kurz i cashback 3 %. I proto se Twisto recenze vyjadřují velmi pozitivně. A když si twistem zaplatíte zahraniční dovolenou, díky této kartě budete mít i solidní pojištění – platí i pro rodinnou dovolenou, tedy pro všechny její členy. Podle Twisto zkušenosti klienti oceňují především to, že ušetří spoustu času. Všechny platby provedou během chvilky a na jednom místě. Je to pohodlné a snadné.

Takže teď už jen udělat ten první správný krok a pustit se do Twisto registrace. S twistem určitě neprohloupíte a budete více než spokojeni.

Pokud při registraci vložíte promo kód: „TWISTOBONUS“, můžete za svou první registraci získat bonus 300 Kč. Tak nač ještě otálet?