News

Stěhovací firmu nezatracujte. Pomůže, ušetří čas a spasí nervy

Když se blíží stěhování, většina lidí se do toho pouští na poslední chvilku. Jenže to vede ke zbytečnému stresu a hromadění napětí, také ke ztrátě nervů. Pokud na to však nemáte čas, proč se neobrátit na stěhováky, kteří díky svým zkušenostem moc dobře vědí, jak mají postupovat nebo ve kterou část dne se přestěhovat. Stěhovací službu tedy nezatracujte, pomůže a spasí nervy. Tedy pokud ji vyberete s chladnou hlavou a ne ukvapeně. 

Abyste se nespálili při výběru stěhovací firmy, víme, na co si dát konkrétně pozor. Stěhovacích firem se na trhu nachází celá řada a ne všechny se pyšní dobrými referencemi a dostatečným množstvím zkušeností.

Pročtěte si reference a recenze

Jak již bylo zmíněno, ne všechny firmy mají na internetu či jinde kladné reference. Na těch opravdu záleží, jsou totiž napsány lidmi, kteří s danou firmou mají již své zkušenosti z minulosti. Pokud se firma nepyšní mnoha hvězdičkami, o něčem to vypovídá. Možná na firmu není spolehnutí, možná ke stěhování domu nebo ke stěhování bytu nepřistupuje zodpovědně, možná je problém někde jinde. 

Je to podobné jako při výběru jiných služeb a produktů. Také nezkusíte něco, co není chválené a co je spíše negativně hodnocené. 

Požádejte o pomoc renomovanou stěhovací firmu

Jak již také bylo zmíněno, na trhu se nachází celá řada stěhovacích firem. Najít v takové nabídce firmu, která vám ušetří práci a na kterou bude spolehnutí, není nic snadného. Zužte svůj výběr především na renomované stěhovací firmy, které však nejsou opředené zbytečnými poplatky, jako jsou poplatky za patra nebo za stěhování o víkendu. 

Nabízí firma pojištění?

Během stěhování může dojít ke spadnutí lamp, skleniček nebo k rozbití nábytku. Každá stěhovací firma na to musí pamatovat, nehody se dějí denně. Proto by měla nabídnout kvalitní pojištění, abyste se při zničení věcí dočkali nějakého odškodnění.