News

Tebokan 120mg por. tbl. film. 30x120mg – přírodní lék na řadu obtíží

Ginkgo biloba známá také jako jinan dvoulaločný je vskutku jedinečná rostlina, která nemá konkurenci. Strom sám o sobě roste i tisíce let a jejich výskyt na naší zemi pamatuje ještě dobu dinosaurů. Mnohé výzkumy dokazují, že jde o velmi užitečnou rostlinu příznivě působící na naše zdraví. Lék Tebokan 120mg por. tbl. film. 30x120mg vám bude nápomocný při řadě běžných zdravotních obtíží v celé síle, kterou nám ginkgo biloba poskytuje.

Neskutečně silný strom

Je dokázáno, že strom se na naší planetě vyskytuje už od dob hodně dávných a je tak jakousi žijící fosílií – skutečně pamatuje ještě období dinosaurů. Samotný strom může růst i několik tisíc let a dokonce přežije i dopad atomové bomby. O tom nás přesvědčilo šest stromů, které zůstaly stát v okolí Hirošimy, když na město dopadla v roce 1945 na sklonku 2. světové války atomová bomba. Takovou sílu jen tak nějaký strom nemá. A to nemluvě o tom, jaké léčivé účinky nám nabízí.

Jeden lék na spoustu obtíží

Už staří Číňané věděli, o jak zázračnou rostlinu se jedná. Vědci dokonce identifikovali v rostlině až čtyřicet různých látek, z nichž dvě jsou skutečně léčivé – flavonoidy a terpenoidy. Flavonoidy jsou rostlinné antioxidanty, které účinně chrání cévy, nervy, srdeční sval a sítnici oka před poškozením. Terpenoidy jsou zase známé pro své účinky na zlepšení krevního oběhu. Lék Tebokan 120mg por. tbl. film. 30x120mg vám přináší v jedné tabletě denní doporučenou dávku 120 mg ginkgo biloby pro zmírnění vašich obtíží.

Užívat lze při obtížích i preventivně

Tebokan 120 mg lze užívat při běžných obtížích s poruchami koncentrace i při potížích s pamětí. Pomáhá při léčbě Alzheimerovi choroby, při cévních obtížích. Ale také při problémech s onemocněním zvaným tinitus – což je vnímání zvuku v uchu za absence zvukového signálu lidově řečeno pískání v uchu.

Podle některých studií extrakt z ginkgo biloby tlumí potíže se ztrátou sluchu. Ginkgo biloba jako antioxidant překonává takzvaný oxidativní stres – což může vyvolat například poruchu zabarvení pokožky a vznikání bílých skvrn na kůži – vitiligo. U mladých lidí je ginkgo biloba hojně vyhledávaná v období zkoušek a testů ve škole – zlepšuje totiž paměť a mírní únavu.

Tebokan je účinný přírodní lék na celou řadu obtíží, které umí ginkgo biloba vyléčit.