News

Velký zájem projevili klienti o pražskou rezidenci Byty u parku. Zbývají poslední byty

Není pochyb o tom, že v česku je stále velký zájem o nové byty. Tomu odpovídá také stále probíhající výstavba nových rezidenčních objektů. Mezi ty patří také moderní projekt Byty u parku, který v atraktivní lokalitě pražského Žižkova nabízí byty ke koupi. Klienti zde projevili opravdu nebývalý zájem, a tak zbývá už jen několik posledních bytů pro nové zájemce.

Proč je tato lokalita tak lákavá?

Je to nepochybně prostředí městské části Žižkov, která má přímou návaznost na Vinohrady. Zdejší občanská vybavenost, dopravní dostupnost a možnosti sportovního či kulturního a společenského vyžití a je to ale také moderní koncepce samotných bytů. Byty na Žižkově jsou situovány do celkem 11 bytových domů, které svým architektonickým pojetím krásně zapadají do okolní krajiny, a jejich výška nepřesahuje 5 podlaží.

Kromě toho jsou zde díky členité architektuře k dispozici:

  • Terasy
  • Balkony a lodžie

V závislosti na konkrétním bytu si tak můžete zvolit, co vám vyhovuje. Prvky propojení s venkovním prostředím jsou dnes velmi žádané a také samotné byty jsou navrženy způsobem, který zajišťuje jejich prosvětlení sluncem po celý den.

Byty jsou zde různých dispozic, počínaje nejmenšími garsoniérami pro jednotlivce či dvojice až po pětipokojové byty pro větší rodiny. Vždy je to tedy na vašich konkrétních potřebách a samozřejmě také finančních možnostech.

Ideální pro život

Velkým lákadlem této lokality je bezpochyby také okolí, což jsme zmínili už v úvodu. Kromě nedalekých Vinohrad, kde je řada možností pro nákupy a posezení s přáteli, jsou to také sportovní aktivity, které můžete provozovat i v přilehlém parku Židovské pece. Prodej bytů Praha 3 v této rezidenci se už ale blíží do svého finále, takže pokud máte zájem, je nejvyšší čas podívat se na nabídku posledních bytů. Také samotný Žižkov se do budoucna rozšíří o nové městské centrum, které ještě zatraktivní celé okolí.

Leave a comment