News

Finep vám přináší dva zajímavé tipy pro bydlení v Praze 10

Kvalitní bydlení je základem spokojeného života. Zkuste nedělat kompromisy a bydlete tam, kde to máte skutečně rádi. Možná to bude právě Praha 10, kde naleznete díky společnosti Finep svůj nový domov. Finep nyní nabízí nové byty za velmi příznivé ceny, a pomůže vám i s financováním. Na všechny byty získáte také záruku 3 roky. Zkrátka, nyní je ta nejlepší chvíle pro koupi vlastního bytu.

Ideální spojení městské infrastruktury s přírodou

Rezidenční projekt Hostivař Nad přehradou nabízí klidné bydlení v atraktivní lokalitě na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře. Byty v kvalitních domech nedaleko lesoparku a Hostivařské přehrady ocení jak rodiny s dětmi, sportovně založení lidé, ale také všichni, kteří chtějí klid a pohodu.

Výhodou projektu Nad přehradou je také přímé napojení na infrastrukturu města. Nedaleko je základní škola, mateřská škola, řada restaurací, ale také lékař či pošta – zkrátka vše co potřebujte ke každodennímu spokojenému životu.

Užívejte si každý den pohled ze svého balkonu či terasy

Bydlení v lokalitě Malý háj ve Štěrboholích si oblíbí všichni milovníci přírody, v blízkosti se rozprostírá park Hrušov a Říčanka. Lokalita mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy nabízí možnost bydlet ve čtvrtích, které si zachovaly domácí nebo dá se říci až vesnický charakter, ale současně nabízí kvalitní dopravní dostupnost do centra Prahy.

Zastávka autobusu je necelé 2 minuty chůze a na metro A nebo na zastávku tramvaje dojdete do 10 minut. Společnost Finep postavila v Malém háji 140 nových bytů. Najdete zde byty od klasických 1+kk pro singles až po velmi prostorné rodinné byty 4+kk o rozloze až 119 m². V lokalitě Malý háj se navíc ještě plánuje nová trasa tramvaje.

Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a najděte svůj nový domov v kvalitních bytech na Praze 10 od společnosti Finep.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz