News

Jazykové pobyty vám umožní vycestovat za vzděláním a zážitky

Jazykové pobyty v zahraničí jsou nejlepším způsobem, jak zlepšit své znalosti jazyka co nejrychleji a nejefektivněji. Nabídka různých kurzů je veliká a kvalita se liší, možná ani nevíte, jak se v ní zorientovat. Pokud nechcete jet za hranice sami na vlastní pěst nebo za prací, určitě využijte nabídku kurzů nebo studijních pobytů zorganizovaných přes kvalitní agenturu. Takovou je Study.cz, která toho má v rukávu spoustu pro lidi všech věkových kategorií. Nejzastoupenější kategorií jsou samozřejmě pobyty pro středoškoláky a vysokoškoláky, pokud ale do této sorty nezapadáte, nezoufejte, i tak se můžete jet za hranice vzdělávat.

Jazykové pobyty v zahraničí

Jazykové pobyty v zahraničí

Doma se jazyk nikdy tak dobře nenaučíte

Doma se jazyk nikdy nenaučíte na té správné komunikační úrovni, nejlepší je učit se jen od rodilých mluvčích a ještě v prostředí, kde se běžně používá. Několik týdnů v cizině v rámci jazykových pobytů vám dá více, než rok studia doma. Naučíte se komunikovat, lépe reagovat, rozumět, poznáte novou kulturu a zvyky, budete moct cestovat a odnesete si nejen lepší znalosti, ale i spoustu zážitků.

Kromě školy i spousta zábavy

Nemusíte se bát, že by byly jazykové pobyty v zahraničí jen o sezení ve školních lavicích. Výuka probíhá moderní a zábavnou formou, takže ani nebudete vědět, jak vám čas ve škole uplynul. Zbyde vám dost prostoru pro to, co vás v dané zemi zajímá, nepřijdete o zábavu ani o cestování.

Kurzy s různým zaměřením

Jazykové pobyty přes agenturu Study.cz vám pomohou zdokonalit se nejen v angličtině nebo němčině, ale třeba i ve španělštině, ruštině, italštině, francouzštině nebo čínštině. Nechybí speciální kurzy s různým zaměřením, které v sobě spojují výuku jazyka a sport, umožní zdokonalit se v jazyce v rámci vašeho oboru, najdou se i takové, které jsou určeny pro rodiny či seniory.

Study.cz