News

Kávovary od Nápojové ambulance

Milujete šálek čerstvé kávy po ránu či při pracovním jednání? Rozhodně se není potřeba nijak omezovat. Moderní a spolehlivé kávovary od Nápojové ambulance vám umožní dopřát si skvělou kávu kdykoliv.

Kávovary od Nápojové ambulance výhodně

Kávovary nejvyšší kvality vám dodá Nápojová ambulance. Můžete si pořídit kávovary jak do své domácnosti, tak do kanceláře nebo do restaurace jako doplněk pro své zákazníky. Lahodná káva není benefitem, dopřát si ji může kdokoliv.  Společnost Nápojová ambulance dodává nejen kávovary, ale také automaty na kávu a doplňkový sortiment, jako například kapsle.

Kávovary

Kávovary

Nové moderní kávovary vám umožní stiskem jednoho tlačítka připravit velice chutnou kávu, za kterou by se nestyděli ani nejlepší baristé z vyhlášených kaváren. Stačí si přitom vybrat typ kávy či kávového nápoje a malou chvíli vyčkat, než je káva připravena. Máte chuť na capuccino, latté, lungo či jinou pochoutku? Stačí si vybrat vhodný kávovar a příslušné kapsle. V kapslích je čerstvě namletá káva, zpravidla 100% arabica, či směs arabicy a robusty, vloží se do přístroje, který provede jejich louhování. Výhodou je velká variabilita příchutí, každý den si můžete dopřát jiný druh kávy. Tyto automaty uvítáte také v kancelářích pro zaměstnance či obchodní partnery. Vždy je vhodné si spočítat, kolik vás bude stát jeden šálek kávy.

Kávovary pro vás

Káva zvyšuje pozornost, odbourá pocit ospalosti a také povzbudí vaši mysl, dopřejte si tedy pravidelně alespoň jeden šálek kávy denně. Kávovary od Nápojové ambulance získáte za výhodné ceny, s pravidelným servisem. Je možné si stroje a automaty na kávu zakoupit či pronajmout. V nabídce je mnoho druhů přístrojů se kterými si vyrobíte skvělou kávu. Vyberte si kávovary, které budou vyhovovat vašim požadavkům.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz