News

Ke košili patří kravata

Ne vždy je pravdou, že k pánské košili patří i kravata. V případě, že pánské košile s krátkým rukávem, nebo i pánské košile s dlouhým rukávem využíváte na volnočasové aktivity, nebo Vaše postavení v práci není tak významného charakteru, pak můžete samozřejmě nosit košili i bez kravaty.  V opačných situacích se kravata stává nedílnou součástí košile a spolu se zvolenou barevnou kombinací obojí pak můžete vypadat skvěle a prestižně, nebo se můžete dopustit společenského faux pas. Barva kravaty je velmi důležitá pro vaši komunikaci s ostatními lidmi.

Pánské košile s krátkým rukávem

Nejen odborní stylisté Vám potvrdí, že díky správně zvolenému odstínu předáte daleko lépe svému okolí určité myšlenky či informace. Černá kravata bude excelentně vypadat spolu s bílou košilí. Takovou to kombinaci zvolte na párty nebo na významnou večeři, získáte patřičný šmrnc a lesk.

košile

Stylová pánská košile

Při denním nošení nahraďte černou kravatu raději šedou. Ta se dá překvapivě kombinovat s jakoukoliv jinou barvou, takže pokud si nejste jistí vzájemnou souhrou barev, pořiďte si za doplněk šedou kravatu, bude Vám ladit s jakoukoliv košilí. Odvážní muži mohou zvolit neotřelou jasnou žlutou kravatu, která bude výborně vypadat spolu s modrou košilí. Červená jako barva moci, síly a vůdcovství si bude rozumět se světlou bílou košilí. Různé odstíny červené nám toho také mnoho vypovídají. Sytě červená až vínová Vám dodává na důvěryhodnosti, světle červená až svítivě červená značí o kreativitě a osobitém stylu. Fialové odstíny od světle fialové, levandulové až po výraznou sytě fialovou si budou rozumět s košilí stejné barvy, ale jiného odstínu. To znamená, že k tmavší košili si vezmete světlejší tón kravaty a naopak. K modrým odstínům se budou hodit pánské košile s vetkaným vzorem nebo proužkem. Modrá barva asociuje nekonečný oceán nebo oblohu a má uklidňující účinek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz