News

Moderní skútry od Kentoyi plní přísnou emisní normu EURO4

Co zákonodárci určí, musí ostatní respektovat. Pro výrobce skútrů to samozřejmě platí také. V poslední době jde především o emisní normy EURO4, s jejichž zavedením došlo ke zpřísnění limitů a zvýšení požadavků na vybavení strojů.

Skútry nyní musí mít automatická světla, OBD konektor pro jednodušší sledování činnosti motoru a kombinovaný brzdový systém pro aktivaci obou brzd stiskem jediné páky. A jak se k nové legislativě postavila značka Kentoya? V aktuální nabídce najdete několik zbrusu nových modelů se vstřikováním od amerického výrobce Delphi.

Karburátor patří do muzea, přišel čas pro vstřikování

Zapomeňte na karburátory, moderní skútry mají vstřikování. Díky tomu jsou mnohem spolehlivější a nedělá jim problém startování ani v extrémním počasí. Ať jsou venku tropy nebo mráz, stroje se vstřikováním nijak neprotestují. Nemusíte se však obávat nižšího výkonu, ten zůstal zachován.

Kentoya v souvislosti s normou EURO4 modernizovala jeden z nejprodávanějších modelů – skútr Maximus. Zároveň představila dva zbrusu nové modely, kterými chce průběžně nahrazovat starší stroje. Jedná se o atraktivní městské skútry Asphyx-I 125 4T a Phoenix 125 4T. Obě novinky lákají svým designem a vyváženými jízdními vlastnostmi. Poslední zmíněný skútr má navíc centrální stojan, praktický úložný prostor pod sedlem a stupačky pro spolujezdce.

                               Skútr Kentoya Maximus-I 125 4T

 

                                 Skútr Kentoya ASPHYX-i 125 4T

 

                               Skútr Kentoya Phoenix-i 125 4T

Proč si pořídit skútr značky Kentoya?

Kentoya působí na českém trhu od roku 1994 a disponuje největší prodejní a servisní sítí. Garancí spolehlivosti je prodloužená tříletá záruka na motor. Všechny modely jsou skladem a můžete si je pořídit i na splátky s nulovou akontací bez navýšení.

Na své si přijdou také zájemci o kvalitní elektro kolo s akcelerátorem – Kentoya má nyní v nabídce čtyři modely včetně praktické skládací varianty. Více informací o aktuální nabídce skútrů i elektrokol od Kentoy najdete na webových stránkách www.kentoya.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz