News

Omítka bez pohromy, čistá práce

Pokud hodláte upravit omítky ve vašem stávajícím bytě či domu při jeho úpravě, určitě se už předem děsíte všeho toho nepořádku, který po všem zůstává. Po odstranění staré omítky to v bytě vypadá jako by v něm vyletěl do vzduchu pytlík s moukou 00. Na všem leží rovnoměrná vrstva jemného prachu. Vše uklidíte a začínáte se děsit, co vás čeká po nanesení omítky nové. Kéž by to tak mohla být čistá práce.

Všechno jde jednoduše i čistě

Řešením je omítka Kerastuk, která se skládá z jemného křemičitého písku, kaolinu, vápna a pojiva. V čem je jiná než ostatní? Inu, právě v oné čisté práci, která po ní zůstává. Tato omítka je totiž přímo z výroby dodávána ve formě pasty. Není to tedy běžná sypká omítka, kterou musíte pracně namíchat před použitím. Nemusíte trnout hrůzou, zda trefíte ideální hustotu. Nemusíte míchat stále dokola další a další pytle v nějaké kádi. Nemusíte přesypávat, přilévat vodu. Nikde nic nerozlijete, nenacákáte, nenaprášíte, nerozsypete. S Kerastukem je to zkrátka čistá práce.

Čistá práce, rychlost a jednoduchost

Motto Kerastuku, které se netýká jen samotného úklidu „po boji“. Po jednoduché přípravě, spočívající v promíchání usazenin, se můžete vesele pustit do práce. Díky ideální konzistenci jde práce od ruky i úplným začátečníkům a než se nadějete, máte v bytě krásné nové omítky. Úklid, který na vás čeká je jen zlomkem toho, čemu byste čelili obvykle. Proč si přidělávat starosti. Jednodušší a příjemnější je zvolit čistou práci s Kerastukem.

Cistaprace.cz