News

Pánské tepláky

Pánské tepláky. Jsou výsadou lidí, kteří nechtějí jít do práce, studentů, kteří se rozhodli zůstat dnes doma, a všech, kteří tráví svůj volný čas. Avšak během posledních let se pánské ale i dámské tepláky začaly čím dál častěji objevovat také na módních přehlídkách v Londýně, Paříži, Miláně. Nemluvíme ale o typických volných teplácích, ale o elegantně zúžených s manžetou sportovního stylu, a z tkanin, jako je vlna Jersey, kašmír či hedvábí.

Pánské tepláky podle návrhářů

Pánské tepláky navrhla řada nejznámějších módních návrhářů. Giorgio Armani připravil řadu vlněných tepláků spojené s pletenými vestami ve stylu kazetových bund. Kim Jones od Louise Vuittona vyrábí verzi pánských tepláků vyrobených ze surového hedvábí. Korejská značka Wooyoungmi použila tmavé odstíny vlny Jersey – takže jejich tepláky lze snadno splést s formálními kalhotami. Paul Smith přišel s verzí elastických manžet u kotníků a v pase.

Pánské tepláky – jak je nosit i venku?

Klíčem je vybírat si takové tepláky, které vypadají luxusně. To neznamená, že musíte nutně investovat do tepláků od známých návrhářů. Vyhněte se skvrnám od trávy, vybledlým barvám či dokonce dírám. Vhodnější jsou tmavé nenápadné odstíny. Pokud máte tepláky s bočními pruhy, pak doplňky a triko slaďte do barvy těchto pruhů. Své tepláky můžete povýšit na vyšší úroveň, pokud si k němu oblečete triko z košiloviny – ovšem ležérnějšího stylu.

Nezapomeňte na vhodnou obuv

Klasickým parťákem tepláků jsou tenisky. To protože se jedná o sportovní obuv ke sportovnímu oblečení. S klasickými bílými teniskami nikdy neuděláte chybu. Pokud ale tenisky nejsou tím pravým, co byste si chtěli obout do práce, můžete zvolit klasické letní sandály nebo žabky. I tato obuv je sportovní, jen si dejte pozor, abyste nohavicemi tepláků nezametali podlahu.

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích