News

Podat inzerát zdarma můžete na inzertním portálu inzabaz.cz

Potřebujete se zbavit věcí, které vám leží doma ve skříních? Máte v kuchyni nebo v obývacím pokoji starý nábytek nebo byste rádi prodali ojetý vůz či jakékoliv jiné předměty osobní potřeby? Podívejte se na inzertní portál inzabaz.cz, který je připraven na vaše nabídky. Nejenže se zbavíte již nepotřebných věcí, ale také jejich prodejem získáte navíc nějaké peníze.

Víte, jak na internetu podat inzerát zdarma?

Navštivte inzertní portál inzabaz.cz, kde si vyberete kategorii a hned začnete inzerovat. Kategorií je zde velké množství a webové stránky jsou tak velmi přehledné pro nabízející i poptávající. Prodávat věci na internetu je dnes velký trend, protože osobně se totiž jen těžko něčeho zbavíte. Ano, můžete nepoužívané věci nabídnout třeba svým sousedům, pravděpodobně ale tímto způsobem nic moc neutržíte.

Na inzabaz.cz můžete podat inzerát zdarma během okamžiku. Vše si totiž zařídíte z pohodlí svého domova. K inzerátu přidáte podrobné informace (protože právě ty vaše věci prodávají), cenu (věci můžete nabídnout i dohodou), lokalitu (ta je důležitá především pro možnost osobního převzetí) a nezapomeňte ani na fotografie, které vypoví o aktuálním stavu.

Co vše můžete inzerovat

Na inzabaz.cz máte na výběr z více než desítky atraktivních kategorií a z ještě více podkategorií. Populární jsou kategorie jako motocykly, automobily, dům a zahrada, reality, nábytek, oblečení nebo třeba i zvířata. Nabízet zde tak můžete téměř cokoliv. Zadání inzerátu probíhá před jednoduchý formulář, do něhož jen uvedete vybrané osobní a kontaktní údaje. Pokud bude mít o vaše věci někdo zájem, snadno vás kontaktuje.

Udělejte si doma pořádek, nabídněte zvířata do dobrých rukou nebo prodejte starší vůz a pořiďte si nový. Inzertní portály dnes ještě rozhodně nejsou překonané. Ba naopak, spousta lidí se zbavuje nepotřebných věcí a ti, kteří nemají peněz nazbyt, si tyto věci rádi pořídí.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz