News

Posuvné dveře Praha – hit interiérů

Posuvné dveře Praha mohou být odpovědí na otázku, jaké dveře do malého prostoru, kam se běžné dveře s křídly jen složitě umísťují a zbytečně zde překáží. Posuvná varianta se těší velké oblibě, je totiž nejen praktická, ale i skvěle vypadá. Vyřeší vstup do místnosti, která má omezený prostor pro manipulaci s dveřním křídlem a kde je každý kousek nábytku k dobru. Zde klasické dveře umístíme jen stěží a zbytečně nám situaci zkomplikují.

Posuvné dveře Praha

Posuvné dveře Praha

Elegantní úspora místa

Hlavním přínosem posuvných dveří Praha je úspora místa. Nebudete muset při zařizování místnosti myslet na to, že je třeba otevírat dveře, a zkoušet, zda to půjde. Je to výhoda zejména pro majitele malých bytů. Dalším plus je jejich bezprahovost, hodí se i do bytů bezbariérových a lidé s hendikepem nebo malé děti je pohodlně otevřou.

Dveře Pb s.r.o.

Dveře Pb s.r.o.

Posuvné dveře moderních možností

Širokou nabídku posuvných dveří má česká firma Zlomek sídlící v Hodoníně. Její prodejnu najdeme i v Praze 10, takže není nutno hned jezdit na Jižní Moravu. Pomohou se zaměřením i s likvidací starých dveří, mají výborný servis pro zákazníky. Vybrat si můžete z obrovského množství designu dveře zcela podle vašich představ. Částečné prosklení dokáže interiér opticky zvětšit a prosvětlit. Výměna obyčejných dveří za posuvné dveře Praha dokáže proměnit místnost k lepšímu a celý interiér jako mávnutím kouzelného proutku oživit.

Jak náročné budou stavební práce?

Dát vale nevyhovujícím dveřím můžete, i když máte po rekonstrukci a nechcete výsledek ničit dalšími stavebními pracemi. Montáž posuvných dveří je možná třemi způsoby. Největší stavební zásah vyžaduje montáž do pouzdra, kdy se vytvoří ve stěně duté pouzdro, do kterého pak dveře zajíždějí a nezabírají v místnosti po otevření žádné místo. Téměř žádný zásah nevyžaduje montáž na stěnu, třetí variantou je pak montáž do zárubně. Posuvné dveře Praha Zlomek vám nabídnou výběr z těchto tří možností a určitě vymyslíte nějaké schůdné řešení.