News

Potřebuje vaše auto umýt? Neztrácejte čas, svěřte jej Express Automyčce

Nepotěšil vás pohled na vaše špinavé auto, když jste do něj ráno nasedali při cestě do práce? Určitě chcete, aby se váš plechový miláček blýskal a vypadal k světu. Možná ale nestíháte do myčky zajet nebo vás nebaví tam čekat. Využíváte-li ruční mytí, je sice šetrnější, ale trvá déle. Jak tento problém vyřešit? Najděte ve svém okolí nákupní centrum, kde sídlí i pobočka Express Automyčky s otevírací dobou 12 hodin denně a máte po starostech.

Express Automyčka

Express Automyčka

Čistota auta není jen záležitostí estetiky

Špinavé auto je nejen nepěkné, ale více trpí a zkrátí se jeho životnost. Proto je pravidelné mytí nezbytností. Zvolíte-li Automyčku Express, spojíte mytí auta s dalšími pochůzkami a ušetříte čas. Auto jim tam  totiž můžete v klidu nechat a jít si po svých. Proces mytí je dokončen přibližně za 60 minut, takže si stihnete vyřídit pochůzky a nákupy, dát si něco k jídlu nebo si odbýt pracovní schůzku. Je jen na vás, jak dostupný čas využijete. Tato služba je geniální a přitom elegantně jednoduchá.

Důkladná očistě zvenku i zevnitř to je Express Automyčka

O svůj vůz se v Express Automyčce vůbec nemusíte bát. Střežen bude kamerovým systémem, mytí je šetrné, ekologické a opravdu důkladné, navíc splňuje všechny ISO normy EU. Zaměřuje se nejen na exteriér, ale i interiér, nabídka služeb a mycích programů je bohatá, můžete zvolit základní program nebo mít další požadavky. Samozřejmostí je vysátí a vyčištění vnitřku auta, čistění vnitřních plastů, voskování s UV filtrem, naleštění oken, impregnace kůže a mnoho dalšího. Zvolit si můžete i vyčištění klimatizace, ošetření pneumatik nebo mytí disků.

Výhody pro stálé klienty

Těšit se můžete na individuální přístup, a pokud se stanete stálými klienty, je zde možnost zapůjčit si náhradní vůz po dobu mytí. Express Automyčka se může postarat kompletně o vás vozový park, a pokud nemáte čas do myčky osobně zajíždět, přijedou si pro vozy sami.