News

Prověřené nebankovní půjčky přes internet

půjčka

Najít správnou půjčku nemusí být vždy tak jednoduché, jak si mnoho lidí myslí. Pokud s tím souhlasíte, dejte na nás a podívejte se na seznam prověřených půjček, se kterými nešlápnete vedle. Jsou spojeny s nebankovním segmentem a každý z nich je typická tím, že může nabídnout peníze na určitý účel, který může souviset s vaším plánovaným vydáním, stejně jako může souviset například také s vašimi aktuálními finančními problémy.

Půjčka Cetelem

Tohoto nebankovního poskytovatele určitě netřeba dlouze představovat, jelikož v minulosti se jednalo o velmi významnou společnost, která zajišťovala splátkový prodej. Dnes je situace zcela jiná a kromě této možnosti se Cetelem půjčka specializuje i na nabídku různorodých úvěrových produktů. Ty mohou být stejně jako v minulosti účelové, stejně jako se může jednat o úvěrové produkty, které jsou neúčelové. Pokud se podíváme na nejoblíbenější varianty úvěrů. Zcela určitě sem patří:

  • Osobní půjčka
  • Kreditní karta
  • Nákup na splátky
  • Autoúvěr

My se zaměříme na první variantu, jelikož právě ta je tou nejoblíbenější na našem trhu. Z hlediska základní charakteristiky musíme říci, že nám je k dispozici suma ve výši 20 000 – 200 000 Kč, kterou můžeme kombinovat se splácením v délce až 84 měsíců. Potěší také úroková sazba, která se velmi výrazně přibližuje bankovním úvěrům. Začíná na hodnotě 6,9 procenta. V souvislosti s žádostí je třeba dodat, že se zájemci neobejdou bez dokládání příjmu, stejně jako mohou být individuálně prověřeni v registrech. Co naopak není potřeba, to je případná osoba ručitele, nebo snad ručení jako takové.

Půjčka Zaplo

Druhým prověřeným zástupcem půjček, o které můžeme žádat přes internet, je právě tento poskytovatel. Jeho charakteristikou je především fakt, že Zaplo spadá do segmentu takzvaných mikropůjček. Tedy úvěrů, které jsou spojeny s nižšími částkami, jednochým získáním a splacením peněz do jednoho měsíce. Určitě se ale nejedná o typického zástupce, jelikož získat lze sice sumu začínající na částce 1 000 Kč, ale z té se lze dostat až na částku 20 000 Kč. Za tyto peníze už je možné celkem jednoduše financovat řadu věcí. Připomeňme také informace i splatnosti. Ta je sice v rozmezí 7 – 30 kalendářních dní, ale dodat musíme, že není problém ji prodlužovat až na dobu celého roku.

K půjčce se dále váže i několik pozitiv, jako je jednoduché a rychlé vyřízení, které proběhne online. Díky tomu není nutné ani dokládat informace o příjmu, stejně jako se vše obejde bez nahlížení do registrů. Pokud se podíváme i na několik dalších pozitiv, zde je jejich přehled:

  • Možnost získat první půjčku zcela zdarma
  • Získání půjčky na účet i v tradice Geco
  • Vítěz soutěže Finparáda 2015

Planet půjčka

Třetím představitelem prověřených online půjček je tento poskytovatel, který už je typickým zástupcem segmentu mikropůjček. A to proto, že Planet půjčka nabídne sumu v rozmezí 500 – 4 500 korun českých. Ta je samozřejmě neúčelová, a tak není nutné dokládat, na co budou peníze využity. Primárně jsou však využívány hlavně na řešení různých finančních problémů, jako je nečekaný výdaj, nebo problémy s výplatou. Peníze si lze vzít na dobu od jednoho dne, po dobu jednoho měsíce. I zde je v případě potřeby možné požádat si o prodloužení tohoto termínu.

Stejně jako v minulých případech, i zde čeká žadatele hlavně jistota rychlého vyřízení, kdy lze získat peníze ještě v den žádosti. Díky absenci dokládání příjmu a nahlížení do registrů mohou peníze získat i klienti s drobným problémem. Že si mohou bez obav požádat, dokládá také vysoké procento schválených žádostí. Ty jsou vyřízeny ve třech jednoduchých krocích. Tím prvním je online žádost, po které se již dozvíte konkrétní výsledek. Druhým krokem je kontakt a doplnění několik dalších informací. Třetí krok je nejpříjemnější, jelikož souvisí se zasláním peněz na váš účet.