News

Sháníte nové bydlení v Praze? Sekyra Group má co nabídnout

Jak se žije obyvatelům hlavního města? V rámci pravidelného porovnávání krajů se Praha vždy umisťuje na první příčce. Hodnotí se množství kategorií a metropole v řadě z nich výrazně převyšuje celorepublikový standard. Pražané mají o poznání vyšší průměrný plat a dostupnější lékařské služby. Na víc se dožívají v průměru nejvyššího věku a nemoci z povolání je netrápí v takové míře jako zbytek ČR. A když ke všem zmíněným výhodám přičtete možnost atraktivního bydlení v novostavbách, jen těžko odoláte pokušení a nepřestěhujete se.

Nejlepší developerské projekty Praha najdete v aktuální nabídce předního českého developera Sekyra Group. Z širokého spektra bytů všech dispozičních členění si vyberete opravdu každý. Singles, páry i rodiny s více dětmi. Všechny novostavby Praha plně respektují vysoké nároky moderního bydlení a společně s charakteristickými benefity bydlení v hlavním městě tvoří kompletní mozaiku.

Projekt Tandem Modřany

V portfoliu developera Sekyra Group najdete například zdařilou přestavbu chátrajícího mrakodrapu na Praze 4. Díky projektu Rezidence Rozhledna dnes bydlí spousta mladých lidí a rodin v jedinečném prostředí s takřka pohlednicovým výhledem.

V současné době je aktuální prodej bytů Praha 12. Projekt s názvem Tandem Modřany představuje ideální útočiště pro aktivní obyvatele, kteří vyžadují dostatek příležitostí ke sportování. Klidné bydlení v nízkoenergetickém standardu zase nabízí nedaleký Belarie Park II.

Projekt Belarie Park II

Český developer nezapomíná ani na zastánce života v rodinných domech. V malebném prostředí Dolních Počernic jich nabízí k prodeji hned několik desítek.

Sekyra Group vychází zákazníkům vstříc a zajišťuje komplexní služby včetně právního a finančního poradenství. Na nabídku bytů, které jsou nyní na prodej, se můžete podívat na www.sekyragroup.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz