News

Využijte nebankovní půjčky bez doložení příjmů

Sháníte půjčku, ale nemáte možnost nebo naopak nechcete dokládat svůj příjem? Nebankovní půjčky bez doložení příjmů jsou ideálním řešením. Mimo to, že nepotřebujete potvrzení o tom kolik si vyděláte, jsou velmi rychlé a snadno dostupné. Nebankovní půjčky mají velmi mírné parametry pro posouzení žadatele a tak mají vysoké procento schválených žádostí. Můžete si půjčit také se záznamem v registru dlužníků, pokud nemáte exekuci nebo nejste v insolvenci.

money
Rychlá nebankovní půjčka všem

Pro ty, komu stačí jen menší částky, je určena rychlá nebankovní půjčka a to až do 15 000 Kč. Musíte být osobou starší 25 let, s pravidelným příjmem a nesmíte mít exekuci. Nebankovní půjčky online mají tu výhodu, že nemusíte nikam dojíždět, aby jste si půjčili potřebnou hotovost. Vše vyřídíte v pohodlí domova i v kanceláři. Postačí vám k tomu jeden doklad a číslo účtu, samozřejmě musíte mít přístup na internet a také platný telefon.
Vyřízení půjčky a její vyplacení trvá jen pár minut. Nebankovní půjčky jsou velmi oblíbené mezi žadateli, kteří nemají čisté záznamy v registrech dlužníků a v bance by se žádostí o půjčku neobstáli. Stačí pár minut, platné OP a půjčka je na účtě žadatele. Peníze je potřeba vrátit do 30 dní, případně si termín oproti menšímu poplatku můžete prodloužit.

S půjčkou si můžete nakládat dle svého. Je neúčelová, takže jen čistě na vás záleží, na co své peníze použijete. Nemusíte předkládat paragony či faktury. Půjčky jsou snadno dostupné i bez dokládání příjmu, takže je rádi využijí například studenti nebo rodiče na mateřské, kteří mají nízké příjmy. Rovněž jsou vhodné pro začínající podnikatele nebo důchodce do 65 let. Půjčky jsou určeny občanům České republiky, kteří zde mají trvalé bydliště.