News

5 způsobů jak ušetříte s Tipli

Nakupujete často na internetu a přemýšlíte, jak byste mohli nakupováním ušetřit? Jste ztraceni z mnoha slev, které se na internetu objevují? Pak si přečtěte náš užitečný návod, který vám poradí, jak v e-shopech nejlépe ušetřit. Konkrétně se zaměříme na cashbackový portál Tipli.cz, který nabízí nejvyšší cashback odměny.

Seznamte se s Tipli

Tipli je v současné době nejvíce rostoucím cashbackovým portálem v České republice. Registrovaným uživatelům vrací za jejich nákupy u partnerských obchodů až 33 % z celkové částky nákupu, což je z českých caschbackových portálů nejvíce. Registrace je jednoduchá, rychlá a zcela zdarma, takže platíte pouze za zboží, které si objednáte. Nákupy provádíte stejným způsobem, jak jste zvyklí ze svých oblíbených e-shopů, pouze se na ně dostanete z Tipli.cz. Vybrat si můžete již z více než 330 obchodů a další stále přibývají.

 Šetříte s cashbackem

Prvním způsobem, jak ušetříte pomocí Tipli je, že jednoduše dostanete zpátky peníze za každý nákup ve vašem oblíbeném e-shopu. Tato služba se nazývá cashback a je novým trendem v nakupování na internetu. Na stránce Tipli.cz si můžete najít váš oblíbený
e-shop, prokliknout se do něj a pak můžete jednoduše nakupovat, jak jste zvyklí. Rozdíl je ten, že jakmile nakoupíte, je vám vráceno předem dané procento z celkového nákupu rovnou na váš účet. Díky Tipli se vám může vrátit až 33 % z nákupu! Tipli zároveň garantuje svým uživatelům nejvyšší odměny na trhu.

Šetříte se slevovými kupony

Nicméně cashback není zdaleka jediným způsobem, jak můžete díky Tipli ušetřit. Tipli vám přináší celou řadu slevových kupónů, takže můžete jednoduše získat slevu na celý nákup! Stačí zadat do vyhledávače na Tipli.cz obchod, kde chcete nakoupit a slevová nabídka se vám automaticky objeví. Slevové nabídky pro vás Tipli hlídá každý den a stále vám přináší nové. Takže vám odpadne zdlouhavé vyhledávání slev na internetu, protože díky Tipli je máte pohodlně na jedné stránce.

 Šetříte se slevovými akcemi

Díky Tipli vám zároveň neunikne ani žádná slevová akce nebo výprodej. Ty nejzajímavější akce můžete jednoduše najít ve speciální rubrice Akce týdne, kde se dozvíte o každé akci jako první. Na akční nabídky a výprodeje Tipli upozorňuje i na sociálních sítích, takže se nemusíte bát, že byste je zmeškali!

Šetříte nákupy v zahraničí

Chcete zažít všechny výhody nákupu v zahraničí? Tipli vám nabízí možnost získat výrobky z celého světa pomocí jednoho kliknutí. I nákupem na zahraničních e-shopech, spolupracujících s Tipli, se můžete těšit na vrácení peněz. Vyzkoušet můžete nákupy na největším čínském e-shopu AliExpress, který nabízí kromě rozsáhlého výběru a nízkých cen i dopravu zdarma na většinu produktů.

Šetříte využitím šikovných tipů

Chystáte se na dovolenou, ale nejste si jistí, jaká destinace je pro vás ta pravá? Nevíte, co koupit vaší drahé polovičce k narozeninám nebo jaké oblečení je zrovna trendy? Nezoufejte, Tipli vám poradí a pomůže vybrat to nejlepší. Inspirovat se můžete šikovnými nákupními rádci.

Nakupovat s Tipli se jednoduše vyplatí. Je na vás, zda využijete pouze cashback nebo všechny doprovodné služby, ale v každém případě vám můžeme garantovat, že budete spokojeni.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz