News

Unikátní umění – zahradní sochy vyřezávané motorovou pilou

Mnohé zahrady zdobí okrasné keře, pestrobarevné květinové záhony, jezírka, moderní zahradní nábytek, bazén, altán, party stan a přece tam stále něco chybí – dřevěné sochy. Ano zahradní sochy dodají každému pozemku punc originality. Řezbáři stačí jeden pohled na strom, pařez nebo velkou zkroucenou větev a už se v něm rodí nápad. Je neuvěřitelné, co vše se dá motorovou pilou vytvořit.  A pokud je třeba zvýraznit příkladně obličejovou část, tak přihází na řadu bruska, dláto a hlava zvířat nebo lidí nabírá reálnější podobu. Dovolujeme si touto cestou představit sochaře Radima Siberu, který svou tvorbou zaujal i celebrity jako Pavla Šporcla, Moniku Absolonovou, Petra Koláře, Michala Davida, Tomáše Kluse a Lucii Bílou při společné charitativní akci.

Zahradní sochy osvěží každý pozemek

Dřevěné sochy motorovou pilou –  nový směr umění. Dřevěné sochy nahrubo opracované mají své kouzlo a skvěle zapadnou do každé zahrady. Jsou mnohem zajímavější než díla z mramoru a kamene, jež nás svou krásou více chladí, než hřejí. S motorovou pilou se dají dělat zázraky.  Pod šikovnými rukama řezbáře vznikají celé příběhy, vtělené do kmene stromu.  Máte zájem o dřevěné sochy? Nebo vám utkvěla v hlavě představa, kterou byste chtěli vtělit do teplého dřeva? Budha, Moai, anděl, ptáci, krokodýlí, kapři, kočky, jezevčíci a další zvířata a abstrakce již zdobí zahrady zákazníků řezbáře Sibery. Láska k dřevu se v této rodině dědí z pokolení na pokolení, což je patrné na každém jeho díle.     

Dřevěná socha jako dárek

Originální dřevěná socha potěší oslavence a záleží jen na vás, jaký motiv vyberete. Zda se necháte inspirovat jeho koníčky nebo raději zvolíte praktický dárek. Dřevěné výrobky umělce Sibery nezdobí jen venkovní prostředí, ale také interiér. Stačí přinést návrh a řezbář Sibera si už poradí. Objednávky je možné směřovat na web drevene-sochy.cz.

Další informace o dřevěných sochách naleznete zde!!!

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz