News

Automyčka Express nejlepší péče pro váš automobil

Dopřát svému automobilu tu nejlepší možnou péči je jistě předsevzetím každého správného majitele. Ale ne vždy je to jednoduché. S nedostatkem času se potýká asi každý z nás a tak většinou nezbývá nic jiného, než využít služby automatické myčky. A jak už to bývá u drtivé většiny automatizovaných věcí, je to jen chabá náhrada za precizní ruční mytí vozu. Vždy se nakonec najde místečko, které nebylo umyto dokonale. K tomu přidejme ještě vysokou rychlostí rotující kartáče, které rozhodně nebudou přítelem laku. Existuje nějaká jiná volba? Zkuste Automyčku Express.

Automyčka Express

Automyčka Express

Ruční práce je to nejlepší

Automyčka Express není ničím geniálně novým, naopak se jedná o „návrat ke kořenům“. V dnešní přetechnizované době jde o návrat ke kvalitní ruční práci. Základní vizí je spojení příjemného s užitečným. Každý z nás se totiž nevyhne tomu, aby vyrazil čas od času za nákupy do nějakého z nákupních center. A tady přichází na řadu i Automyčka Express, která se během nákupu postará o váš automobil místo toho, aby jen postával na parkovišti. To vše s nejvyšší pečlivostí a ručně. Nemůže se vám tak stát, že až si pro automobil přijdete, najdete na něm nějaké šmouhy nebo špinavá místa. I nejlevnější verze mytí v sobě totiž zahrnuje ruční mytí bioaktivní pěnou, šamponování a ruční sušení. A zkrátka nezůstanou ani prahy a vnitřní hrany dveří, ke kterým se automatická myčka nemá šanci dostat. Zvláštní peče je potom v teplých měsících věnována odstranění všudypřítomných zbytků hmyzu.

Automyčka Express služby pro každého

V Express myčce se postarají nejen o lak vašeho automobilu. Mezi oblíbené služby tak patří třeba i důkladné čistění disků a pneumatik. Pozornosti neunikne ani interiér, kdy vám ho pečlivě vyčistí a ošetří také všechny vnitřní plastové části. Dále tu máme třeba leštění oken, voskování, jemné leštění chromovaných částí, impregnace kůže, vosk s UV filtrem pro absolutní ochranu laku a v neposlední řadě také čistění autoklimatizací. Nebojte se svěřit váš vůz do rukou odborníků.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz