News

Pomocník v hledání zaměstnání nebo brigády

Hledáte práci? Pak jste určitě narazili i na stránky Personalistka.cz. během procesu hledání určitě využijete především internetovou inzerci a portály nabízející zaměstnání, práci je jedním z nejdůležitějších na našem trhu.

Hledám práci

Hledám práci

Patří k nejoblíbenějším portálům tohoto druhu

Personalistka.cz vám pomůže najít zaměstnání, které vám bude sedět. Nepůjde to ale samo, budete se muset snažit. Tento portál patří k nejoblíbenějším, a to nejen díky šíři nabídek z celé ČR, ale i díky své přehlednosti a modernímu přístupu. Aktivní přístup k hledání práce nebo brigády se určitě vyplatí. Čím víc času tomuto procesu budete věnovat, tím vyšší šanci na nalezení práce snů získáte.

Nezapomeňte na úřad práce

Kromě hledání práce využijte své osobní kontakty, poptejte se známých, přátel, rodiny, bývalých spolužáků, možná někdo z nich o práci pro vás bude vědět. Jakmile zůstanete nezaměstnaní, je logickým krokem i evidence na úřadu práce. Po tuto dobu za vás stát platí zdravotní pojištění, možná budete mít i nárok na podporu v nezaměstnanosti a zvýšíte šanci na nalezení práce ve vašem regionu.

Práce i přivýdělek

Personalistka.cz, to je nabídka zaměstnání na hlavní i vedlejší pracovní poměr, plný i zkrácený úvazek, problémem nejsou ani brigády. Mnoho lidí si rádo přivydělá, ať už při studiu, rodičovské dovolené, důchodu, v nezaměstnanosti nebo jako nějakou tu korunu navíc k platu. Jakmile jste evidovaní na úřadu práce, pozor, přivydělat si můžete jen do určité měsíční částky!

Nehledejte jen ideální práci

Nabídek a práce spousta a neustále přibývají další. Možná je ale chyba hledat jen tu ideální práci, kterou jste si vysnili. Pravděpodobně budete muset v některém ohledu slevit ze svých nároků. Možná se dokonce budete muset přestěhovat, vzít jinou práci, než jste chtěli, či si doplnit vzdělání. Když se chce, tak to jde. Možností je v dnešní době spousta.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz