News

bistRAWveg Praha Centrum Chodov, poctěte nás svou návštěvou!

Máte v plánu si po cestě z práce vychutnat pořádný, možná pozdní oběd? Nevíte, kde jinde složit svou hlavu než v přeplněném fast foodu, který vás láká na lahodnou, tukem napěchovanou novinku, která se ani zdaleka nepodobá obrázku na vývěsce? Tak možná nevíte o tom, že pokud patříte mezi obyvatele Prahy, máte za zády přímo skvělou raw restauraci s názvem bistRAWveg. Praha Centrum Chodov, to je to pravé místo pro odpolední siestu s pořádnou porcí zdravé raw stravy. Živá potrava je navíc svým strávníkům v bistRAWveg Praha Centrum Chodov, denně plně k dispozici. Potěšte své chuťové pohárky zdravou stravou, která má svůj prapočátek již u našich předků.

bistRAWveg Praha Centrum Chodov je adresa, kterou si musíte zapamatovat!

Pokud máte rádi sebe a své tělo, jistě ho zbytečně nezatěžujte potravinami, které mu rozhodně na kráse nepřidají. Zkuste proto po práci, rande nebo po nákupech s kamarádkou zajít do raw restaurace. Praha Centrum Chodov není pouze nákupním střediskem, je i místem, kde se můžete velmi kvalitně nasytit. Stejně tak, jako musíte být zodpovědní za své činy, musíte být zodpovědní i za to, co jíte. Uvažujte při svém stravování a výsledkům ve vašem životě se nebudete stačit divit.

V čem je kouzlo raw stravy

Co si představíte pod pojmem veganská restaurace? Místo, kam chodí jen a pouze vegetariáni? Kdepak! Veganská restaurace Praha Centrum Chodov, kde sídlí naše dílna chutných a především zdravých jídel, je pro všechny a to bez rozdílu. Jelikož raw strava nezatěžuje organismus, mnozí ji velmi často prolínají právě se stravou klasickou. Nenutíme vás si odepírat kuřecí řízek a bramborový sálat, ale snažíme se vás přimět k tomu, abyste dali šanci i potravinám, které se tepelně neupravují a dávají tak vašemu tělu vše potřebné. Pouze tyto potraviny si dokážou uchovat veškeré své blahodárné účinky, které budou na váš organismus působit tak, že se budete cítit svěžeji a mladistvěji. Osobní nadšení, které u našeho jídla v bistRAWveg Praha Centrum Chodov zažijete, je totiž k nezaplacení.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz