News

„Božský nápoj“ s dopravou zdarma!

Víno. Nápoj tak starý, jak lidstvo pamatuje. Už řečtí bohové popíjeli víno na bájném Olympu. A touto filozofii se řídí i Balikvina.cz, který Vám zajistí pravidelnou dodávku tohoto „Nápoje bohů“ až do domu.

Kdo jsme?

Jsme nadšenci do vína. A dobře víme, že tento nápoj se hodí ke každé příležitosti. A také víme, jak je otravné neustále myslet na dostatečnou zásobu. Proto jsme přišli s nápadem pravidelné dodávky vybraných druhů vína až do domu. A s dopravou ZDARMA!

Poskytované služby

Snažíme se pokrýt široké spektrum druhů vína, abychom pokryli všechny požadavky našich zákazníků. Máte chuť na moravské víno? Nebo dokonce na celé balení červeného vína či balení bílého vína? Žádný problém!

Rádi Vám vína nakombinujeme přesně podle vašich představ.

Nabízené sady: Červená vína z celého světa, Bílá vína z celého světa, Vína z moravských krajů.

Poskytujeme i předplatné na pravidelný měsíční dovoz vína:

  1. Balikvina.cz MINI

Zaslání dvou lahví dle výběru každý měsíc.

  1. Balikvina.cz na 3 měsíce

Zaslání čtyř libovolných lahví vína každý měsíc.

Víno jako vhodný dárek

Samozřejmě myslíme i na Vaše blízké, a proto lze každou sadou poslat jako dárkové balení vína. Stačí jen objednat a šťastlivce obdarovat originálním dárkovým voucherem, který dodáváme ke každému předplatnému!

Proč nakupovat u nás?

Je pro nás Alfou Omegou spokojenost zákazníka. Víno nakupujeme pouze od ověřených dodavatelů. Pravidelně monitorujeme obchodní situaci na vinném trhu, abychom Vám zaručili maximální kvalitu našich produktů a výhodnější cenu než v maloobchodech. To vše s dopravou zdarma! Ctíme dobrý zvyk, že kvalitní neznamená předražené!

Platba

Naše firma jde s dobou, a tudíž platby probíhají elektronicky předem na bankovní účet. Avšak myslíme i na zákazníky, kteří internetové bankovnictví nemají a nabízíme možnost platby dobírkou. Ten se ale neobejde bez nutného poplatku 55Kč.

Co nám udělá radost?

Jsme vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu od našich zákazníků, jelikož nám umožnuje neustále zlepšovat naše služby. Napište nám, jak Vám víno chutnalo či jak jste spokojeni s nabízenými službami! Žádná reakce nezůstane nepovšimnuta.

Na zdraví!

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

PR-články.cz