News

Dárkové předměty pro vaše zaměstnance i klienty

V průběhu roku se naskytne mnoho příležitostí, během nichž je ideální darovat zaměstnancům či klientům něco, co je potěší a motivuje do další spolupráce. Ať již jde o Vánoce, výročí či dokončení důležitého projektu. Představíme vám možnosti dárkových předmětů.

Drobnosti i lákavé dárkové předměty

Dárkové předměty lze rozdělit do dvou kategorií. Do té první spadají spíše drobnosti, takzvané rozdávací dárky. Mezi ně patří například reklamní propisky s potiskem, hrníčky, sladkosti, ale i jednoduché USB flash disky. Tyto dárkové předměty jsou ideální pro vánoční večírky či jiné firemní akce, na jejichž konci účastníci obdrží tašku s pozornostmi.

reklamní předměty

Hodnotnější dárkové předměty mohou na druhou stranu posloužit jako povzbuzení pro další spolupráci nebo jako ocenění za dlouhodobý přínos společnosti. Mezi klasické zástupce kategorie luxusních dárkových předmětů patří reklamní propisky Parker či Waterman, na které lze vygravírovat logo společnosti či věnování.

Dárkové předměty dle zaměření vaší společnosti

Nejlepší dárkové předměty jsou takové, které navazují na práci vaší společnosti a jejích zaměstnanců. Pokud například vaši lidé často chodí za klienty, velmi ocení luxusní kožená portfolia, díky nimž se prezentace celé nabídky posune na novou úroveň. Pokud zaměstnanci často cestují, je pro ně ideálním dárkovým předmětem cestovní taška či kufr na kolečkách, který usnadní manipulaci.

reklamní předměty

Kromě zaměřených dárkových předmětů můžete zaměstnancům i klientům rovněž darovat univerzální produkty, například hrneček či jiné nádobí s potiskem, hračky a hry, deštníky, meteostanice a mnoho dalšího. Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte společnost Propaq, která se specializuje na dárkové předměty. Její specialisté vám ochotně poradí a společně vyberete ideální dárky pro každou příležitost.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach.cz

Brilante.cz