News

Dárkové předměty pro každého

Konec roku se blíží a nemáte stále jasno, jaké dárky pořídit? Mimo zážitkových dárků existuje nespočet dárkových předmětů, které potěší každého. A nejen na Vánoce, ale mohou to být různá výročí, narozeniny. Stačí jen popřemýšlet nad osobností toho, komu bude dárek určen.

Darovat sportovci, který vyznává zdravý životní styl sadu piv, by asi příliš dobrý tah nebyl. Takový člověk uvítá mnohem více dárkové předměty z oblasti sportu. Vybrat vhodný dárek nemusí být takový horor, jak se na první dojem zdá. Ideální je sednout si do křesla, sepsat jména osob, kterým budete dárek pořizovat a přiřadit oblast na kterou se zaměříte. Dnešní článek budiž vám vodítkem.

Dárkové předměty

Sportovec

Sport je obsáhlé téma. Ono celkem dost záleží, zda se jedná o vášnivého cyklistu, běžce, fitness, plavce, tenistu apod. Přemýšlejte jakému sportu se daná osoba a podle toho nebude poté vybrat vhodný dárkový předmět.

Kutil – zahradník

Víte-li, že daná osoba, ať už je to muž či žena tráví mnoho času na zahrádce, pak není dál o čem přemýšlet. Darovat můžete sadu zahradního nářadí, vtipné montérky či jiný textil určený k práci na zahradě, kufřík s nářadím a další.

Kuchař/kuchařka

Pro ty, kteří tráví svůj čas rádi u sporáku a vymýšlejí různé kulinářské speciality lze koupit sady exotického koření, pomůcky k pečení a vaření, sadu nožů, dekorativní předměty, sadu na koktejl, set pro barmany, sadu na svařené víno, originální kuchyňskou zástěru, velkou kuchařku s mnoha recepty, fondue a jiné věci pro domácnost.

Dárkové předměty pro nenapravitelné kuřáky

Není to sice zrovna zdraví prospěšný zlozvyk, ale pokud někdo z vašich blízkých či známých kouří, lze věnovat elektronické cigarety (dnes už různých příchutí) a designu. Nedá-li vášnivý kuřák dopustit na klasickou cigaretu, pak mu věnujte tabatěrku, zapalovač, vtipný popelník. Můžete dokonce využít možností věnovat dárkové předměty a využít je k vlastní reklamě. Takový zapalovač nebo reklamní sirky nejsou vůbec od věci.