News

Kávu do kanceláří

Jak nejlépe dostat kávu do kanceláří? S moderními automaty

Jste milovníci kávy, ale máte strach, že vám tento nápoj může škodit? Dobrá zpráva: Odborníci se dnes už z valné většiny shodují v tom, že rozumné množství kávy denně neškodí, naopak. Pokud vám nebyla káva lékařem z nějakého důvodu zakázána nebo nedoporučena, můžete si ji v klidu dopřát v práci i doma. Jeden až tři šálky denně vás nabudí k lepšímu výkonu, zvýší soustředění a zlepší náladu. Kávu do kanceláří si už není třeba odpírat a díky tomu utěšeně přibývá kávovarů na pracovištích.

Ne z každého automatu teče „břečka“

Káva obsahuje nejen kofein jako životabudič, ale také cenné antioxidanty, které pomáhají bojovat s všudypřítomnými volnými radikály. Obsah je podobný jako třeba v zeleném čaji. Ne každá káva je ale na chuť dobrá. Pokud pohrdáte „břečkou“, která teče z některých automatů na kávu, nemusíte na tyto přístroje hned navždy zanevřít. Existují kvalitní kávovary a automaty, které připraví skvělý nápoj ─ jako z vaší oblíbené kavárny. Pro kávu do kanceláří jsou skvělou volbou.

Kávu do kanceláří

Kávu do kanceláří

Šálek výtečného nápoje během pár vteřin

V práci se nemáme čas zdržovat zdlouhavými přípravami nápojů nebo jídla. Automaty od Nápojové Ambulance jsou mimořádně vhodné pro kávu do kanceláří a hodí se i do domácností. K nejoblíbenějším dnes patří kapslové kávovary. Vyberete si druh kapslí, naplníte jimi automat, připojíte jej a poté již stačí zmáčknout příslušné tlačítko. Můžete se těšit na skvělou chuť i vůni.

Kávu do kanceláří, ale i vodu

Pokud si pořídíte kvalitní kapsle od dobrého výrobce, jsou naplněny tou nejlepší kávou, čerstvě namletou a doměřenou v potřebném množství pro jeden šálek. Příprava pak probíhá přímo v kapsli, nikoliv ve vlastním přístroji. Louhováním se získá maximum aroma i chuti. Na kávu do kanceláří se budete těšit! Nezapomeňte ani na pravidelný přísun čisté vody. Automaty na vodu od Nápojové Ambulance ji optimálně vychladí a přefiltrují. Možná vám obyčejná voda nechutná, takto upravená ale určitě chutnat bude a je nejlepším prostředkem pro dodržení pitného režimu!