News

DRFG dluhopisy

DRFG společnost vznikla před pěti lety. Jejím zakladatelem je ambiciózní podnikatel s jasnými představami David Rusňák. Založil perspektivní společnost, která vydává vlastní dluhopisy, ale disponuje také značným vlastním majetkem. Spravovaný majetek se odhaduje na 3 miliardy korun.

drfg

DRFG rozšiřuje své investice

Úspěšná společnost, v jejímž čele stojí nový výkonný ředitel Pavel Iványi, se zabývá celou řadou aktivit. Mimo jiné je sponzorem brněnského hokejového týmu Kometa Brna. Díky tomu, že je firma generálním sponzorem na tři sezony, bylo možné změnit název haly na DRFG Aréna. Společnost se zaměřuje na mnoho oblastí podnikání. S projektem Na zdraví se snaží stát trojkou v lékárenství, kdy by do konce roku 2016 mělo vzniknout 16 poboček, s investicí 300 mil. Korun. První najdete například v Jílovém u Prahy nebo v Brně.

Společnost se angažuje ve výstavbě nového stadionu v Brně za Lužánkami, v oživení brněnského výstaviště, brněnského kampusu. Dále staví teplárny na biomasu, buduje síť poskytovatelů internetu a zejména nakupuje menší firmy a rovněž investuje do nemovitostí jako jsou komerční prostory, prodejny a další.

Firma se dostává do povědomí díky mnoha rozhovorům, které její majitel David Rusňák poskytuje médiím. DRFG je firma s velkou perspektivou, díky ambicím a tahu na branku dokončuje s úspěchem mnoho projektů, které zajišťují návratnost investic. Zabývají se například odkupem provozoven známých obchodních řetězců a jejich následným pronájmem. David Rusňák rovněž otevřel restauraci Konfit v Brně. Mimo jiné podporuje studenty, kterým umožní na reálných zakázkách získat praxi a následně najít uplatnění na trhu práce po úspěšném ukončení studií. Dalšími aktivitami jsou pronájem zemědělské půdy a mnoho dalších.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz  

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz